Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht doorbreekt zegereeks NEC met winst in Galgenwaard

FC Utrecht doorbreekt zegereeks NEC met winst in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de zegereeks van NEC doorbroken. In Utrecht werd het 1-0. De Nijmegenaren zaten in een goede flow en wonnen hiervoor vier keer op rij. Ook staan ze in de bekerfinale. Maar tegen FC Utrecht kwam de ploeg van Rogier Meijer tekort.

In de Galgenwaard was het een tamme wedstrijd, met name in de eerste helft. Daarin waren weinig kansen te zien. NEC-verdediger Calvin Verdonk was nog dichtbij vanuit een vrije trap, maar doelman Vasilis Barkas redde goed.

In de tweede helft kwam de wedstrijd wat meer los en maakte FC Utrecht het eerste en enige doelpunt van de wedstrijd. Sam Lammers tekende voor de 1-0, op aangeven van Souffian El Karouani. De spits rondde af na een fraaie aanval. NEC was vlak voor tijd nog dicht bij de gelijkmaker, maar invaller Sylla Sow stuitte op Barkas.

Stijging

Sinds de komst van trainer Ron Jans stijgt Utrecht gestaag op de ranglijst. De Domstedelingen stonden in het begin van het seizoen in de degradatiezone, maar staan nu op een play-offplek voor Europees voetbal.

Door de vierde thuiszege op rij staat Utrecht nu met 36 punten op de achtste plek in de Eredivisie. NEC heeft 3 punten meer en bezet plek zes.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Oranje in play-offs voor WK 2027 tegen Hongarije

NYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden.

1 uur geleden
Van Bronckhorst was verrast toen Feyenoord hem benaderde

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.

1 uur geleden
Real Madrid legt verdediger Konaté tot 2030 vast

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.

1 uur geleden
Díaz leidt Colombia met doelpunt en assist naar zege op het WK

MEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.

7 uur geleden
Gedragen shirts van Nederlands elftal op WK zijn populair

KANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.

7 uur geleden
Ghana verslaat Panama met doelpunt ver in de blessuretijd

TORONTO (ANP) - Ghana heeft het eerste WK-duel in groep L in de nacht van woensdag op donderdag met 1-0 gewonnen van Panama. De Afrikanen trokken de winst pas in de blessuretijd van de tweede helft naar zich toe door een doelpunt van Caleb Yirenkyi.

9 uur geleden
FIFA: 400.000 online haatdragende reacties verwijderd rondom WK

ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).

11 uur geleden