Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht-coach Hake zag veel individuele fouten tegen AZ

FC Utrecht-coach Hake zag veel individuele fouten tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - FC Utrecht-coach René Hake vond dat zijn spelers te weinig scherpte hadden gehad in de wedstrijd tegen AZ. In Alkmaar won de thuisploeg met 5-1 en beëindigde daarmee de serie van drie overwinningen van de Utrechters. "Vijf individuele fouten leiden tot vijf doelpunten", mopperde de coach van de nummer 3 uit de Eredivisie bij ESPN.

"Dit soort fouten heb ik ze in de afgelopen wedstrijden niet zien maken, dan is de focus toch niet goed geweest", vond Hake. "Als je twee zulke fouten maakt in een kwartier dan geef je de tegenstander ook de kans om zo te kunnen voetballen." De coach was vooral teleurgesteld dat de spelers ook na de vroege 2-0-achterstand te weinig uitstraalden dat ze de achterstand nog wilden rechtzetten. "We zijn te afwachtend geweest in plaats van dat we pro-actief zijn gaan handelen. Daar schrik je van, maar dat geeft ook aan dat we nog veel te leren hebben."

AZ-coach Pascal Jansen had de beste wedstrijd van zijn ploeg dit seizoen gezien. "Er was rust in het elftal, goed positiespel en verdedigend waren we stabiel", zei hij. "Utrecht is een geduchte tegenstander, als je je op deze manier kunt meten, hebben we het goed voor elkaar gehad. Hopelijk komen er meer van dit soort wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

2 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

2 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

2 uur geleden
Bondscoach Koeman redelijk tevreden over resultaat van WK-loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."

3 uur geleden
Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

5 uur geleden
Curaçao op WK tegen Duitsland, Ivoorkust en Ecuador

WASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.

5 uur geleden
Nederlands elftal op WK in groep F

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.

5 uur geleden