Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht-coach Hake zag veel individuele fouten tegen AZ

FC Utrecht-coach Hake zag veel individuele fouten tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - FC Utrecht-coach René Hake vond dat zijn spelers te weinig scherpte hadden gehad in de wedstrijd tegen AZ. In Alkmaar won de thuisploeg met 5-1 en beëindigde daarmee de serie van drie overwinningen van de Utrechters. "Vijf individuele fouten leiden tot vijf doelpunten", mopperde de coach van de nummer 3 uit de Eredivisie bij ESPN.

"Dit soort fouten heb ik ze in de afgelopen wedstrijden niet zien maken, dan is de focus toch niet goed geweest", vond Hake. "Als je twee zulke fouten maakt in een kwartier dan geef je de tegenstander ook de kans om zo te kunnen voetballen." De coach was vooral teleurgesteld dat de spelers ook na de vroege 2-0-achterstand te weinig uitstraalden dat ze de achterstand nog wilden rechtzetten. "We zijn te afwachtend geweest in plaats van dat we pro-actief zijn gaan handelen. Daar schrik je van, maar dat geeft ook aan dat we nog veel te leren hebben."

AZ-coach Pascal Jansen had de beste wedstrijd van zijn ploeg dit seizoen gezien. "Er was rust in het elftal, goed positiespel en verdedigend waren we stabiel", zei hij. "Utrecht is een geduchte tegenstander, als je je op deze manier kunt meten, hebben we het goed voor elkaar gehad. Hopelijk komen er meer van dit soort wedstrijden."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

20 minuten geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

1 uur geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

13 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

13 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

16 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

16 uur geleden