Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht boekt ten koste van RKC eerste zege

FC Utrecht boekt ten koste van RKC eerste zege

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ten koste van RKC Waalwijk de eerste overwinning van het seizoen geboekt. In de Galgenwaard werd het 3-1.

De van FC Zürich overgekomen Mimoun Mahi zette FC Utrecht vlak voor rust, na goed voorbereidend werk van Django Warmerdam, op voorsprong. Na een uur maakte de Moldaviër Vitalie Damascan gelijk.

Gyrano Kerk zette FC Utrecht een kwartier voor tijd weer op voorsprong door alert te reageren na een door een RKC'er doorgekopte ingooi. Kerk werkte de bal fraai in de verre hoek. Mogelijk was het zijn laatste doelpunt voor Utrecht; naar verluidt staat de aanvaller in de belangstelling van een aantal buitenlandse clubs. Vijf minuten voor tijd nam Sander van de Streek de 3-1 voor zijn rekening door raak te koppen uit een corner.

Basis

Kort na de 2-1 van Kerk viel Eljero Elia in. Vorige week, toen FC Utrecht met 1-1 gelijk speelde tegen VVV, stond Elia ook niet in de basis.

FC Utrecht heeft pas twee wedstrijden gespeeld, omdat de eerste wedstrijd tegen AZ werd uitgesteld in verband met de Europese verplichtingen van de Alkmaarders. RKC is na drie duels nog puntloos. De ploeg van trainer Fred Grim kwam in Utrecht wel voor het eerst tot scoren.

Vorig seizoen verloor FC Utrecht twee keer van de Waalwijkers. In Utrecht werd het 0-1 en in Brabant 2-1.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

12 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

12 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

13 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

13 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

16 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

17 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

17 uur geleden