Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht boekt ten koste van RKC eerste zege

FC Utrecht boekt ten koste van RKC eerste zege

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ten koste van RKC Waalwijk de eerste overwinning van het seizoen geboekt. In de Galgenwaard werd het 3-1.

De van FC Zürich overgekomen Mimoun Mahi zette FC Utrecht vlak voor rust, na goed voorbereidend werk van Django Warmerdam, op voorsprong. Na een uur maakte de Moldaviër Vitalie Damascan gelijk.

Gyrano Kerk zette FC Utrecht een kwartier voor tijd weer op voorsprong door alert te reageren na een door een RKC'er doorgekopte ingooi. Kerk werkte de bal fraai in de verre hoek. Mogelijk was het zijn laatste doelpunt voor Utrecht; naar verluidt staat de aanvaller in de belangstelling van een aantal buitenlandse clubs. Vijf minuten voor tijd nam Sander van de Streek de 3-1 voor zijn rekening door raak te koppen uit een corner.

Basis

Kort na de 2-1 van Kerk viel Eljero Elia in. Vorige week, toen FC Utrecht met 1-1 gelijk speelde tegen VVV, stond Elia ook niet in de basis.

FC Utrecht heeft pas twee wedstrijden gespeeld, omdat de eerste wedstrijd tegen AZ werd uitgesteld in verband met de Europese verplichtingen van de Alkmaarders. RKC is na drie duels nog puntloos. De ploeg van trainer Fred Grim kwam in Utrecht wel voor het eerst tot scoren.

Vorig seizoen verloor FC Utrecht twee keer van de Waalwijkers. In Utrecht werd het 0-1 en in Brabant 2-1.

Meer uit Voetbal

AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

7 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

7 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

8 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

8 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

9 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

9 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

13 uur geleden