FC Utrecht boekt tegen Volendam eerste zege sinds eind augustus
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.
FC Volendam kwam vlak voor rust op voorsprong via Robin van Cruijsen, die afrondde na een vlotte counter via spits Henk Veerman. De gelijkmaker viel in de 53e minuut. De Engelsman Adrian Blake kwam naar binnen en schoot hard raak. Een van richting veranderd schot van linksback Souffian El Karouani zorgde voor de bevrijdende 2-1 voor de Domstedelingen. Invaller Miguel Rodríguez bepaalde in blessuretijd de eindstand.
Utrecht won op 31 augustus bij PEC Zwolle voor het laatst. De laatste zege voor eigen publiek dateerde van een week eerder. De afgelopen zes duels speelde de Europa League-deelnemer één keer gelijk en waren er vijf nederlagen.
Utrecht staat negende, FC Volendam zakt naar de zestiende plek.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
8 minuten geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
17 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
18 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
21 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
1 dag geleden