Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht boekt tegen NEC tiende zege en behoudt tweede plaats

FC Utrecht boekt tegen NEC tiende zege en behoudt tweede plaats

NIJMEGEN (ANP) - FC Utrecht blijft het verrassend goed doen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Ron Jans, die onlangs bijtekende, won met 2-1 de uitwedstrijd bij NEC en boekte daarmee de tiende zege van dit seizoen. Utrecht handhaafde zich in de stand op de tweede plaats met 5 punten minder dan koploper PSV én een wedstrijd minder gespeeld. NEC zakte naar de negende plaats.

De ploegen hielden elkaar in het Goffertstadion 35 minuten lang in evenwicht, totdat Yoann Cathline van FC Utrecht verraste met een uithaal. De Fransman kreeg de bal van Paxten Aaronson en vond ruimte voor een schot met rechts in de verre hoek. Kort daarna verdubbelde Cathline bijna de voorsprong; hij schoot de bal op de paal.

Sontje Hansen maakte kort na aanvang van de tweede helft een prachtige gelijkmaker. De middenvelder van NEC onderschepte de bal bij een hoekschop van FC Utrecht en sprintte vervolgens met de bal aan de voet het hele veld over om ten slotte doelman Vasilis Barkas te verschalken.

NEC ging op zoek naar meer, maar het was Victor Jensen die de bezoekers uit Utrecht weer op voorsprong zette. Hij kopte de bal uit een voorzet vanaf de rechterflank van Siebe Horemans achter NEC-doelman Robin Roefs. In de slotfase drong NEC wel aan, maar kreeg het geen grote kansen meer.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard-aanvaller Aïko vertrekt naar Portugal

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.

1 uur geleden
Succescoach Slegers verlengt contract bij voetbalsters Arsenal

LONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.

3 uur geleden
Martinelli biedt excuses aan na duwen geblesseerde Bradley

LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.

4 uur geleden
Ajax zoekt middenvelder, linksback en aanvaller

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.

4 uur geleden
Ajax hervat seizoen zonder geblesseerden Weghorst en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.

4 uur geleden
Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

17 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

17 uur geleden