Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht boekt tegen NEC tiende zege en behoudt tweede plaats

FC Utrecht boekt tegen NEC tiende zege en behoudt tweede plaats

NIJMEGEN (ANP) - FC Utrecht blijft het verrassend goed doen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Ron Jans, die onlangs bijtekende, won met 2-1 de uitwedstrijd bij NEC en boekte daarmee de tiende zege van dit seizoen. Utrecht handhaafde zich in de stand op de tweede plaats met 5 punten minder dan koploper PSV én een wedstrijd minder gespeeld. NEC zakte naar de negende plaats.

De ploegen hielden elkaar in het Goffertstadion 35 minuten lang in evenwicht, totdat Yoann Cathline van FC Utrecht verraste met een uithaal. De Fransman kreeg de bal van Paxten Aaronson en vond ruimte voor een schot met rechts in de verre hoek. Kort daarna verdubbelde Cathline bijna de voorsprong; hij schoot de bal op de paal.

Sontje Hansen maakte kort na aanvang van de tweede helft een prachtige gelijkmaker. De middenvelder van NEC onderschepte de bal bij een hoekschop van FC Utrecht en sprintte vervolgens met de bal aan de voet het hele veld over om ten slotte doelman Vasilis Barkas te verschalken.

NEC ging op zoek naar meer, maar het was Victor Jensen die de bezoekers uit Utrecht weer op voorsprong zette. Hij kopte de bal uit een voorzet vanaf de rechterflank van Siebe Horemans achter NEC-doelman Robin Roefs. In de slotfase drong NEC wel aan, maar kreeg het geen grote kansen meer.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

6 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

7 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

7 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

9 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

10 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

11 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

11 uur geleden