Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht boekt tegen NEC tiende zege en behoudt tweede plaats

FC Utrecht boekt tegen NEC tiende zege en behoudt tweede plaats

NIJMEGEN (ANP) - FC Utrecht blijft het verrassend goed doen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Ron Jans, die onlangs bijtekende, won met 2-1 de uitwedstrijd bij NEC en boekte daarmee de tiende zege van dit seizoen. Utrecht handhaafde zich in de stand op de tweede plaats met 5 punten minder dan koploper PSV én een wedstrijd minder gespeeld. NEC zakte naar de negende plaats.

De ploegen hielden elkaar in het Goffertstadion 35 minuten lang in evenwicht, totdat Yoann Cathline van FC Utrecht verraste met een uithaal. De Fransman kreeg de bal van Paxten Aaronson en vond ruimte voor een schot met rechts in de verre hoek. Kort daarna verdubbelde Cathline bijna de voorsprong; hij schoot de bal op de paal.

Sontje Hansen maakte kort na aanvang van de tweede helft een prachtige gelijkmaker. De middenvelder van NEC onderschepte de bal bij een hoekschop van FC Utrecht en sprintte vervolgens met de bal aan de voet het hele veld over om ten slotte doelman Vasilis Barkas te verschalken.

NEC ging op zoek naar meer, maar het was Victor Jensen die de bezoekers uit Utrecht weer op voorsprong zette. Hij kopte de bal uit een voorzet vanaf de rechterflank van Siebe Horemans achter NEC-doelman Robin Roefs. In de slotfase drong NEC wel aan, maar kreeg het geen grote kansen meer.

Meer uit Voetbal

Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

25 minuten geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

2 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

2 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

13 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden