Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zijn ongeslagen serie in de Eredivisie voortgezet. De nummer 3 van de ranglijst versloeg in eigen stadion Willem II met 3-2.

Met de zege komt Utrecht na vijf wedstrijden op 13 punten, 2 punten minder dan nummer 2 PSV. Koploper AZ heeft 16 punten, maar heeft een duel meer gespeeld dan de andere twee ploegen. Willem II staat op de zesde plaats met 8 punten.

Voor FC Utrecht was het door het afgelaste duel met Ajax en de interlandperiode de eerste wedstrijd sinds 1 september. De thuisploeg leek aanvankelijk geen last te hebben van de lange rustpauze en opende in de 12e minuut de score. Na een lage voorzet van Ole Romeny gleed Raffael Behounek de bal in zijn eigen doel, 1-0.

Gele kaart

Willem II kwam na de tegentreffer beter in de wedstrijd en trok na een half uur de stand gelijk. Op aangeven van Rúnar Thór Sigurgeirsson schoot Cisse Sandra de gelijkmaker binnen. Sandra maakte vervolgens hands in zijn eigen strafschopgebied, waarna Noah Ohio de toegekende penalty benutte, 2-1. Nog voor rust maakte Sandra zijn fout goed door te scoren na een blunder van Nick Viergever, 2-2.

Vlak voor de gelijkmaker had Willem II-trainer Peter Maes zijn tweede gele kaart gekregen. Hij zag op afstand dat zijn ploeg in de 53e minuut voor de derde keer op achterstand kwam. Na goed werk van basisdebutant Yoann Cathline werkte Sigurgeirsson de bal achter zijn eigen doelman. Willem II kwam bijna voor een derde keer langszij via Kyan Vaesen, maar de aanvaller miste net een voorzet van Mickaël Tirpan.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

6 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

7 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

11 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

12 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

13 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

15 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

15 uur geleden