Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zijn ongeslagen serie in de Eredivisie voortgezet. De nummer 3 van de ranglijst versloeg in eigen stadion Willem II met 3-2.

Met de zege komt Utrecht na vijf wedstrijden op 13 punten, 2 punten minder dan nummer 2 PSV. Koploper AZ heeft 16 punten, maar heeft een duel meer gespeeld dan de andere twee ploegen. Willem II staat op de zesde plaats met 8 punten.

Voor FC Utrecht was het door het afgelaste duel met Ajax en de interlandperiode de eerste wedstrijd sinds 1 september. De thuisploeg leek aanvankelijk geen last te hebben van de lange rustpauze en opende in de 12e minuut de score. Na een lage voorzet van Ole Romeny gleed Raffael Behounek de bal in zijn eigen doel, 1-0.

Gele kaart

Willem II kwam na de tegentreffer beter in de wedstrijd en trok na een half uur de stand gelijk. Op aangeven van Rúnar Thór Sigurgeirsson schoot Cisse Sandra de gelijkmaker binnen. Sandra maakte vervolgens hands in zijn eigen strafschopgebied, waarna Noah Ohio de toegekende penalty benutte, 2-1. Nog voor rust maakte Sandra zijn fout goed door te scoren na een blunder van Nick Viergever, 2-2.

Vlak voor de gelijkmaker had Willem II-trainer Peter Maes zijn tweede gele kaart gekregen. Hij zag op afstand dat zijn ploeg in de 53e minuut voor de derde keer op achterstand kwam. Na goed werk van basisdebutant Yoann Cathline werkte Sigurgeirsson de bal achter zijn eigen doelman. Willem II kwam bijna voor een derde keer langszij via Kyan Vaesen, maar de aanvaller miste net een voorzet van Mickaël Tirpan.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

37 minuten geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

3 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

8 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

18 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

19 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

22 uur geleden