Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zijn ongeslagen serie in de Eredivisie voortgezet. De nummer 3 van de ranglijst versloeg in eigen stadion Willem II met 3-2.

Met de zege komt Utrecht na vijf wedstrijden op 13 punten, 2 punten minder dan nummer 2 PSV. Koploper AZ heeft 16 punten, maar heeft een duel meer gespeeld dan de andere twee ploegen. Willem II staat op de zesde plaats met 8 punten.

Voor FC Utrecht was het door het afgelaste duel met Ajax en de interlandperiode de eerste wedstrijd sinds 1 september. De thuisploeg leek aanvankelijk geen last te hebben van de lange rustpauze en opende in de 12e minuut de score. Na een lage voorzet van Ole Romeny gleed Raffael Behounek de bal in zijn eigen doel, 1-0.

Gele kaart

Willem II kwam na de tegentreffer beter in de wedstrijd en trok na een half uur de stand gelijk. Op aangeven van Rúnar Thór Sigurgeirsson schoot Cisse Sandra de gelijkmaker binnen. Sandra maakte vervolgens hands in zijn eigen strafschopgebied, waarna Noah Ohio de toegekende penalty benutte, 2-1. Nog voor rust maakte Sandra zijn fout goed door te scoren na een blunder van Nick Viergever, 2-2.

Vlak voor de gelijkmaker had Willem II-trainer Peter Maes zijn tweede gele kaart gekregen. Hij zag op afstand dat zijn ploeg in de 53e minuut voor de derde keer op achterstand kwam. Na goed werk van basisdebutant Yoann Cathline werkte Sigurgeirsson de bal achter zijn eigen doelman. Willem II kwam bijna voor een derde keer langszij via Kyan Vaesen, maar de aanvaller miste net een voorzet van Mickaël Tirpan.

Meer uit Voetbal

Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

28 minuten geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

59 minuten geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

4 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

7 uur geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

18 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

20 uur geleden