Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

FC Utrecht blijft ongeslagen na zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zijn ongeslagen serie in de Eredivisie voortgezet. De nummer 3 van de ranglijst versloeg in eigen stadion Willem II met 3-2.

Met de zege komt Utrecht na vijf wedstrijden op 13 punten, 2 punten minder dan nummer 2 PSV. Koploper AZ heeft 16 punten, maar heeft een duel meer gespeeld dan de andere twee ploegen. Willem II staat op de zesde plaats met 8 punten.

Voor FC Utrecht was het door het afgelaste duel met Ajax en de interlandperiode de eerste wedstrijd sinds 1 september. De thuisploeg leek aanvankelijk geen last te hebben van de lange rustpauze en opende in de 12e minuut de score. Na een lage voorzet van Ole Romeny gleed Raffael Behounek de bal in zijn eigen doel, 1-0.

Gele kaart

Willem II kwam na de tegentreffer beter in de wedstrijd en trok na een half uur de stand gelijk. Op aangeven van Rúnar Thór Sigurgeirsson schoot Cisse Sandra de gelijkmaker binnen. Sandra maakte vervolgens hands in zijn eigen strafschopgebied, waarna Noah Ohio de toegekende penalty benutte, 2-1. Nog voor rust maakte Sandra zijn fout goed door te scoren na een blunder van Nick Viergever, 2-2.

Vlak voor de gelijkmaker had Willem II-trainer Peter Maes zijn tweede gele kaart gekregen. Hij zag op afstand dat zijn ploeg in de 53e minuut voor de derde keer op achterstand kwam. Na goed werk van basisdebutant Yoann Cathline werkte Sigurgeirsson de bal achter zijn eigen doelman. Willem II kwam bijna voor een derde keer langszij via Kyan Vaesen, maar de aanvaller miste net een voorzet van Mickaël Tirpan.

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

1 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

2 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

3 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

4 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

5 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

5 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

6 uur geleden