Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht behaalt eerste zege onder leiding van coach Kruys

FC Utrecht behaalt eerste zege onder leiding van coach Kruys

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste overwinning behaald onder leiding van interim-trainer Rick Kruys. Anastasios Douvikas maakte in de thuiswedstrijd tegen NEC diep in de tweede helft het enige doelpunt: 1-0.

Utrecht steeg door de zege naar de zesde plaats en is nagenoeg zeker van deelname aan de play-offs. NEC, dat voor de derde keer op rij verloor, blijft tiende. De achtste plek, die ook recht geeft op deelname aan de play-offs, raakt voor de Nijmegenaren steeds verder uit zicht.

FC Utrecht, waar de Est Rocco Robert Shein zijn debuut maakte, was voor rust de betere ploeg en kreeg via Douvikas al in de 2e minuut de eerste kans. De spits kopte naast uit een hoekschop. Even later schoot Douvikas de bal in de handen van NEC-doelman Mattijs Branderhorst. Ook de mee opgekomen vleugelverdediger Djevencio van der Kust noteerde een goede mogelijkheid. Hij trapte de bal na een klein half uur spelen te zacht op doel.

Scoren uit een corner

NEC liet pas kort voor de rust van zich horen. Ook in de tweede helft was de thuisploeg de bovenliggende partij, al schoot Jonathan Okita de bal voor NEC in de 64e minuut maar net naast.

Na gelijke spelen tegen RKC Waalwijk (1-1) en Fortuna Sittard (1-1) en een nederlaag bij Feyenoord (2-1), leek Kruys weer niet te gaan winnen met Utrecht. Douvikas bezorgde Utrecht in de 77e minuut alsnog de winst door in tweede instantie te scoren uit een corner. Okita was in blessuretijd met een kopbal nog dicht bij de gelijkmaker. Doelman Fabian de Keijzer onderscheidde zich.

Meer uit Voetbal

NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

20 minuten geleden
Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

6 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

15 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

15 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

16 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

17 uur geleden