Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht begint eredivisie met gelijkspel bij VVV

FC Utrecht begint eredivisie met gelijkspel bij VVV

VENLO (ANP) - FC Utrecht is het nieuwe voetbalseizoen enigszins teleurstellend begonnen. De ambitieuze club van eigenaar Frans van Seumeren moest vrijdag bij VVV-Venlo met een gelijkspel genoegen nemen: 1-1. Utrecht kwam vorig weekeinde nog niet in actie, omdat het thuisduel met AZ werd uitgesteld om de Alkmaarders langer rust te geven in aanloop naar de Champions League-ontmoeting met Dinamo Kiev.

VVV, dat sinds dit seizoen weer op natuurgras speelt, kwam al vroeg op voorsprong. Na een goede voorzet van Georgios Giakoumakis, met de buitenkant van zijn voet, werkte Guus Hupperts de bal bij de eerste paal knap binnen. Justin Hoogma mocht zich die treffer aanrekenen. De verdediger liet Hupperts gemakkelijk bij hem weglopen. De Griek Giakoumakis was vorige week tegen FC Emmen (3-5 winst) al belangrijk voor VVV.

De gelijkmaker viel na rust. Na een prima pass van Mimoun Mahi, door het hart van de verdediging, passeerde Sean Klaiber doelman Thorsten Kirschbaum van dichtbij. Mahi was zelf nog dicht bij het winnende doelpunt, maar Kirschbaum tikte de bal na een kopbal net onder de lat weg.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met fitte groep voor laatste groepsduel met Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor het duel met Tunesië op het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.

42 minuten geleden
Voetbalster Van de Velde verlaat Ajax voor Hoffenheim

AMSTERDAM (ANP) - Verdedigster Jonna van de Velde verruilt Ajax voor Hoffenheim. De 24-jarige voetbalster verlaat de Amsterdammers na acht jaar voor de Duitse nummer 4 van vorig seizoen.

1 uur geleden
Keeper Mendy van Senegal mist WK-duel met Irak door knieblessure

TORONTO (ANP/RTR) - Keeper Édouard Mendy mist de laatste groepswedstrijd van Senegal op het WK voetbal tegen Irak. De doelman is in de met 3-2 verloren groepswedstrijd tegen Noorwegen geblesseerd geraakt aan een knie, zo meldde de Senegalese voetbalbond.

2 uur geleden
Sparta neemt verdediger Kuipers over van FC Twente

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam neemt verdediger Bas Kuipers over van FC Twente. Beide clubs hebben een akkoord bereikt over de transfer van de 31-jarige linksback, die op Het Kasteel een contract tekent tot medio 2028, met een optie voor nog een jaar.

3 uur geleden
Lazio bestraft na beëindigen contract Göthberg om zwangerschap

LAUSANNE (ANP/DPA) - De vrouwentak van de Italiaanse club Lazio moet de Zweedse voetbalster Maja Göthberg een schadevergoeding van ongeveer 69.000 euro betalen om het onrechtmatig beëindigen van haar contract. Lazio besloot haar dienstverband niet te verlengen nadat de verdedigster de club had verteld dat ze zwanger was. Het hof van sportarbitrage CAS bepaalde dat Lazio dat niet had mogen doen.

3 uur geleden
Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd comeback bij Ravenna

MIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.

8 uur geleden
Bondscoach Ghana bespot VAR: nam zeker weer koffiepauze

FOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.

8 uur geleden