Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Utrecht begint eredivisie met gelijkspel bij VVV

FC Utrecht begint eredivisie met gelijkspel bij VVV

VENLO (ANP) - FC Utrecht is het nieuwe voetbalseizoen enigszins teleurstellend begonnen. De ambitieuze club van eigenaar Frans van Seumeren moest vrijdag bij VVV-Venlo met een gelijkspel genoegen nemen: 1-1. Utrecht kwam vorig weekeinde nog niet in actie, omdat het thuisduel met AZ werd uitgesteld om de Alkmaarders langer rust te geven in aanloop naar de Champions League-ontmoeting met Dinamo Kiev.

VVV, dat sinds dit seizoen weer op natuurgras speelt, kwam al vroeg op voorsprong. Na een goede voorzet van Georgios Giakoumakis, met de buitenkant van zijn voet, werkte Guus Hupperts de bal bij de eerste paal knap binnen. Justin Hoogma mocht zich die treffer aanrekenen. De verdediger liet Hupperts gemakkelijk bij hem weglopen. De Griek Giakoumakis was vorige week tegen FC Emmen (3-5 winst) al belangrijk voor VVV.

De gelijkmaker viel na rust. Na een prima pass van Mimoun Mahi, door het hart van de verdediging, passeerde Sean Klaiber doelman Thorsten Kirschbaum van dichtbij. Mahi was zelf nog dicht bij het winnende doelpunt, maar Kirschbaum tikte de bal na een kopbal net onder de lat weg.

Meer uit Voetbal

AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

4 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

4 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

4 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

4 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

6 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

6 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

10 uur geleden