FC Twente zonder Ünüvar tegen RKC Waalwijk
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting van FC Twente kan zondag in de wedstrijd tegen RKC Waalwijk niet beschikken over Naci Ünüvar. Hij heeft tijdens de training een blessure opgelopen. De van Ajax gehuurde Ünüvar maakte vorige week de derde treffer in het duel met de Amsterdamse club, dat FC Twente met 3-1 won.
Ook de geblesseerden Gijs Smal, Max Bruns en Joshua Brenet zijn er niet bij in Waalwijk. Brenet heeft nog steeds last van zijn blessure, die hij opliep in de thuiswedstrijd tegen Zwolle. Hij laat zich onderzoeken door een specialist. "Het gaat in ieder geval nog weken duren", aldus Oosting op de website van FC Twente.
Het duel met RKC Waalwijk wordt een bijzondere ontmoeting voor de trainer. Hij verruilde de club voor FC Twente. "Dat is dan wel een speciale wedstrijd voor mij. RKC heeft mij de kans gegeven om mij als hoofdtrainer te laten zien in het betaald voetbal en ik heb het er erg naar mijn zin gehad", aldus Oosting.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
20 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
20 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
23 uur geleden