Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente zonder Ünüvar tegen RKC Waalwijk

FC Twente zonder Ünüvar tegen RKC Waalwijk

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting van FC Twente kan zondag in de wedstrijd tegen RKC Waalwijk niet beschikken over Naci Ünüvar. Hij heeft tijdens de training een blessure opgelopen. De van Ajax gehuurde Ünüvar maakte vorige week de derde treffer in het duel met de Amsterdamse club, dat FC Twente met 3-1 won.

Ook de geblesseerden Gijs Smal, Max Bruns en Joshua Brenet zijn er niet bij in Waalwijk. Brenet heeft nog steeds last van zijn blessure, die hij opliep in de thuiswedstrijd tegen Zwolle. Hij laat zich onderzoeken door een specialist. "Het gaat in ieder geval nog weken duren", aldus Oosting op de website van FC Twente.

Het duel met RKC Waalwijk wordt een bijzondere ontmoeting voor de trainer. Hij verruilde de club voor FC Twente. "Dat is dan wel een speciale wedstrijd voor mij. RKC heeft mij de kans gegeven om mij als hoofdtrainer te laten zien in het betaald voetbal en ik heb het er erg naar mijn zin gehad", aldus Oosting.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

1 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

1 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

2 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

2 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

3 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

4 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

6 uur geleden