FC Twente zonder Sadilek, maar met Zerrouki en Pröpper tegen PSV
ENSCHEDE (ANP) - FC-Twente coach Ron Jans kan komende zondag in de wedstrijd tegen PSV niet rekenen op Michal Sadilek. De Tsjech, oud-speler van PSV, ontbreekt vanwege een spierblessure. Wel keren aanvoerder Robin Pröpper en Ramiz Zerrouki weer terug in de wedstrijdselectie.
"Michal heeft spierschade en dat is serieuzer dan we hadden gehoopt", zegt Jans. "Hij is er een aantal weken uit."
Sadilek ontbrak vorig weekend ook al tijdens de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Bij Twente ontbreken naast Sadilek ook Daan Rots, Przemyslaw Tyton en Wout Brama. Eerder in de week werd bekend dat Mathias Kjølø uit de roulatie is door een kaakbreuk.
Jans over Go Ahead-uit
FC Twente verloor vorige week met 2-0 bij Go Ahead Eagles en raakte zodoende de aansluiting met koploper Feyenoord kwijt. De ploeg van Jans zag de achterstand op de Rotterdammers daardoor oplopen tot 9 punten. "Dat was een dikke onvoldoende", zei Jans over die wedstrijd. "Die wedstrijd hebben we besproken en daarna afgesloten. We moeten vooruit en zondag laten zien dat we beter kunnen dan tegen Go Ahead Eagles."
De club uit Enschede staat momenteel op de vijfde plek in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
14 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
14 uur geleden