FC Twente zonder Sadilek, maar met Zerrouki en Pröpper tegen PSV
ENSCHEDE (ANP) - FC-Twente coach Ron Jans kan komende zondag in de wedstrijd tegen PSV niet rekenen op Michal Sadilek. De Tsjech, oud-speler van PSV, ontbreekt vanwege een spierblessure. Wel keren aanvoerder Robin Pröpper en Ramiz Zerrouki weer terug in de wedstrijdselectie.
"Michal heeft spierschade en dat is serieuzer dan we hadden gehoopt", zegt Jans. "Hij is er een aantal weken uit."
Sadilek ontbrak vorig weekend ook al tijdens de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Bij Twente ontbreken naast Sadilek ook Daan Rots, Przemyslaw Tyton en Wout Brama. Eerder in de week werd bekend dat Mathias Kjølø uit de roulatie is door een kaakbreuk.
Jans over Go Ahead-uit
FC Twente verloor vorige week met 2-0 bij Go Ahead Eagles en raakte zodoende de aansluiting met koploper Feyenoord kwijt. De ploeg van Jans zag de achterstand op de Rotterdammers daardoor oplopen tot 9 punten. "Dat was een dikke onvoldoende", zei Jans over die wedstrijd. "Die wedstrijd hebben we besproken en daarna afgesloten. We moeten vooruit en zondag laten zien dat we beter kunnen dan tegen Go Ahead Eagles."
De club uit Enschede staat momenteel op de vijfde plek in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
7 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
13 uur geleden