FC Twente zonder Sadilek, maar met Zerrouki en Pröpper tegen PSV
ENSCHEDE (ANP) - FC-Twente coach Ron Jans kan komende zondag in de wedstrijd tegen PSV niet rekenen op Michal Sadilek. De Tsjech, oud-speler van PSV, ontbreekt vanwege een spierblessure. Wel keren aanvoerder Robin Pröpper en Ramiz Zerrouki weer terug in de wedstrijdselectie.
"Michal heeft spierschade en dat is serieuzer dan we hadden gehoopt", zegt Jans. "Hij is er een aantal weken uit."
Sadilek ontbrak vorig weekend ook al tijdens de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Bij Twente ontbreken naast Sadilek ook Daan Rots, Przemyslaw Tyton en Wout Brama. Eerder in de week werd bekend dat Mathias Kjølø uit de roulatie is door een kaakbreuk.
Jans over Go Ahead-uit
FC Twente verloor vorige week met 2-0 bij Go Ahead Eagles en raakte zodoende de aansluiting met koploper Feyenoord kwijt. De ploeg van Jans zag de achterstand op de Rotterdammers daardoor oplopen tot 9 punten. "Dat was een dikke onvoldoende", zei Jans over die wedstrijd. "Die wedstrijd hebben we besproken en daarna afgesloten. We moeten vooruit en zondag laten zien dat we beter kunnen dan tegen Go Ahead Eagles."
De club uit Enschede staat momenteel op de vijfde plek in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
7 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
9 uur geleden