FC Twente zonder problemen naar achtste finales bekertoernooi
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zich als eerste club geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. Het elftal van trainer Ron Jans won onder regenachtige omstandigheden, voor eigen publiek, met 3-1 van eerstedivisionist Telstar.
Ramiz Zerrouki ontbrak wegens ziekte bij Twente. De middenvelder staat in de nadrukkelijke belangstelling van Feyenoord, maar de Enschedeërs willen hem niet laten gaan. Jans liet ook veel andere basiskrachten buiten zijn team. Twente speelt zaterdag in de Eredivisie in de Johan Cruijff ArenA de topper tegen Ajax.
Doelman Ronald Koeman hield, onder toeziend oog van zijn vader en bondscoach, Telstar met enkele goede reddingen lange tijd op de been. In de 38e minuut viel de openingstreffer alsnog. Daan Rots stond op de juiste plaats om de bal, na een hoekschop, binnen te werken.
Comfortabele ruststand FC Twente
Rots zorgde nog voor rust voor de 2-0. Aanvaller Manfred Ugalde kopte de bal tegen de paal, waarna Rots attent reageerde in de rebound.
De spanning was met de tweede treffer definitief uit de wedstrijd verdwenen. Het duurde tot halverwege de tweede helft totdat Virgil Misidjan de 3-0 binnen schoot. Telstar deed via Thomas Oude Kotte nog iets terug.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
19 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden