Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente zonder keeper Unnerstall in uitduel met Ajax

FC Twente zonder keeper Unnerstall in uitduel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zondag tijdens de uitwedstrijd bij Ajax niet de beschikking over keeper Lars Unnerstall. De 34-jarige Duitser is niet fit. Przemyslaw Tyton neemt zijn plaats onder de lat in.

"Lars heeft al langere tijd klachten", zei trainer Joseph Oosting. "De kans is aanwezig dat Taylor Booth weer beschikbaar is, maar dat moeten we nog bekijken. Morgen hebben we namelijk nog een training." Sam Lammers en Naci Ünüvar zijn al langer niet inzetbaar.

Twente stond woensdag na de verloren wedstrijd tegen AZ (2-3) de vijfde plaats op de ranglijst af aan de Alkmaarders. Met nog één wedstrijd te gaan heeft Twente 2 punten minder dan de concurrent. Ajax strijdt nog met PSV om de landstitel. De Amsterdammers hebben 1 punt minder dan de koploper.

FC Twente is al zeker van de play-offs om Europees voetbal, maar wil alsnog een goed resultaat behalen in de laatste wedstrijd van de reguliere competitie. "We willen zo hoog mogelijk eindigen en ons goed verkopen. Als het goed is spelen we na zondag nog twee wedstrijden en daar moeten we ons zo goed mogelijk op voorbereiden en daar moeten we klaar voor zijn. We willen Europees voetbal halen en daarvoor moeten we de play-offs winnen, daar gaan we voor", aldus Oosting, die weet dat de vijfde plaats een thuisvoordeel in de play-offs kan opleveren.

Meer uit Voetbal

Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

48 minuten geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

3 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

3 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

6 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

6 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

6 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

6 uur geleden