Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente ziet met fitte groep coach Jans terugkeren in De Veste

FC Twente ziet met fitte groep coach Jans terugkeren in De Veste

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente wil zondag de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in de Grolsch Veste benutten om de derde plaats van de Eredivisie nog steviger in handen te krijgen. Trainer Joseph Oosting beschikt over een volledig fitte selectie. "We gaan naar belangrijke maanden in de competitie toe en dan is het prettig om iedereen tot je beschikking te hebben", zegt hij op de website van zijn club.

FC Twente heeft acht punten meer dan AZ, de nummer vier van de Eredivisie. Ajax volgt op negen punten. De club uit Enschede heeft een achterstand van vijf punten op het als tweede geklasseerde Feyenoord. De nummer twee van de eindstand van de Eredivisie plaatst zich rechtstreeks voor de Champions League. De nummer drie mag aan de voorronden van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal deelnemen.

FC Twente treft met FC Utrecht een tegenstander in vorm. De club uit de Domstad is al dertien competitieduels op rij ongeslagen. Dat is een evenaring van een clubrecord uit 1991. Voor trainer Ron Jans van FC Utrecht is het uitduel in Enschede een speciale wedstrijd. Hij was de afgelopen drie seizoenen coach van FC Twente.

"Ik heb drie sportief geweldige jaren daar gehad", blikt de oefenmeester op de website van FC Utrecht terug op zijn periode als trainer bij FC Twente. "Niet alleen ik, maar ook samen met mijn vrouw in De Lutte geweldige jaren gehad qua wonen. Ik ken iedereen hartstikke goed, vind het heerlijk om terug te komen. Alleen ik hoop dat we aan het eind van de wedstrijd worden uitgefloten", glimlacht hij.

Meer uit Voetbal

Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

3 minuten geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

35 minuten geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

1 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

1 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

11 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

13 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

16 uur geleden