Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente ziet met fitte groep coach Jans terugkeren in De Veste

FC Twente ziet met fitte groep coach Jans terugkeren in De Veste

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente wil zondag de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in de Grolsch Veste benutten om de derde plaats van de Eredivisie nog steviger in handen te krijgen. Trainer Joseph Oosting beschikt over een volledig fitte selectie. "We gaan naar belangrijke maanden in de competitie toe en dan is het prettig om iedereen tot je beschikking te hebben", zegt hij op de website van zijn club.

FC Twente heeft acht punten meer dan AZ, de nummer vier van de Eredivisie. Ajax volgt op negen punten. De club uit Enschede heeft een achterstand van vijf punten op het als tweede geklasseerde Feyenoord. De nummer twee van de eindstand van de Eredivisie plaatst zich rechtstreeks voor de Champions League. De nummer drie mag aan de voorronden van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal deelnemen.

FC Twente treft met FC Utrecht een tegenstander in vorm. De club uit de Domstad is al dertien competitieduels op rij ongeslagen. Dat is een evenaring van een clubrecord uit 1991. Voor trainer Ron Jans van FC Utrecht is het uitduel in Enschede een speciale wedstrijd. Hij was de afgelopen drie seizoenen coach van FC Twente.

"Ik heb drie sportief geweldige jaren daar gehad", blikt de oefenmeester op de website van FC Utrecht terug op zijn periode als trainer bij FC Twente. "Niet alleen ik, maar ook samen met mijn vrouw in De Lutte geweldige jaren gehad qua wonen. Ik ken iedereen hartstikke goed, vind het heerlijk om terug te komen. Alleen ik hoop dat we aan het eind van de wedstrijd worden uitgefloten", glimlacht hij.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

34 minuten geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

43 minuten geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

52 minuten geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

53 minuten geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

1 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

2 uur geleden