FC Twente wint thuis van Fortuna
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in een oefenwedstrijd in aanloop naar het nieuwe seizoen Fortuna Sittard verslagen. In de Veste van Enschede eindigde het duel tussen de twee clubs uit de eredivisie na een 0-0-stand bij rust in 2-1.
Giorgi Aburjania zette de thuisclub uit een vrije trap na rust op voorsprong. Daan Rots, een speler uit de eigen jeugdopleiding, zorgde voor 2-0. Een kwartier voor tijd scoorde Martin Angha voor de Limburgers. FC Twente stelde in het tweede deel veel jonge spelers op.
Er waren ongeveer 3000 toeschouwers in de Veste van Enschede. FC Twente en Fortuna spelen op de eerste dag van het seizoen in de eredivisie opnieuw tegen elkaar.
Meer uit Voetbal
CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
6 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geleden