Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente wint ook thuis van Cukaricki

FC Twente wint ook thuis van Cukaricki

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in de voorronde van de Conference League opnieuw gewonnen van FK Cukaricki uit Servië. In de Veste van Enschede werd het 4-1 voor de formatie van trainer Ron Jans, die het alleen in het begin van de ontmoeting even moeilijk had. FC Twente had het eerste duel al met 3-1 gewonnen. In de play-offs speelt de club nu tegen het Italiaanse Fiorentina.

Alleen in de openingsfase stond FC Twente onder druk. Dat leidde tot kansen en zowaar tot de openingstreffer van Cukaricki. In de 7e minuut kon Luka Adzic, geheel vrijstaand in de buurt van doelman Lars Unnerstall, de 0-1 voor zijn rekening nemen.

De thuisclub herstelde zich snel. Zo'n 10 minuten later zorgde Robin Pröpper voor de gelijkmaker. De centrale verdediger kon bij de 'tweede paal' intikken, nadat de Servische verdediging mistastte na een vrije trap van Gijs Smal.

Vlap

Na ruim een half uur nam FC Twente de leiding. Michel Vlap scoorde met het hoofd, na een voorzet van Daan Rots. Ook Rots zelf, Vlap en Joshua Brenet kregen voor de rust nog mogelijkheden op een treffer voor de thuisclub.

Pas in de slotfase liep de formatie uit Enschede verder uit, na een wat tegenvallend tweede deel. Invaller Christos Tzolis schoot raak, na een assist van Vlap. In blessuretijd maakte de Griek ook nog zijn tweede, door de bal fraai in de bovenhoek te knallen.

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

7 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

9 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

9 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

10 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

10 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

12 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

12 uur geleden