Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente wint ook thuis van Cukaricki

FC Twente wint ook thuis van Cukaricki

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in de voorronde van de Conference League opnieuw gewonnen van FK Cukaricki uit Servië. In de Veste van Enschede werd het 4-1 voor de formatie van trainer Ron Jans, die het alleen in het begin van de ontmoeting even moeilijk had. FC Twente had het eerste duel al met 3-1 gewonnen. In de play-offs speelt de club nu tegen het Italiaanse Fiorentina.

Alleen in de openingsfase stond FC Twente onder druk. Dat leidde tot kansen en zowaar tot de openingstreffer van Cukaricki. In de 7e minuut kon Luka Adzic, geheel vrijstaand in de buurt van doelman Lars Unnerstall, de 0-1 voor zijn rekening nemen.

De thuisclub herstelde zich snel. Zo'n 10 minuten later zorgde Robin Pröpper voor de gelijkmaker. De centrale verdediger kon bij de 'tweede paal' intikken, nadat de Servische verdediging mistastte na een vrije trap van Gijs Smal.

Vlap

Na ruim een half uur nam FC Twente de leiding. Michel Vlap scoorde met het hoofd, na een voorzet van Daan Rots. Ook Rots zelf, Vlap en Joshua Brenet kregen voor de rust nog mogelijkheden op een treffer voor de thuisclub.

Pas in de slotfase liep de formatie uit Enschede verder uit, na een wat tegenvallend tweede deel. Invaller Christos Tzolis schoot raak, na een assist van Vlap. In blessuretijd maakte de Griek ook nog zijn tweede, door de bal fraai in de bovenhoek te knallen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt contract Dumfries tot medio 2030

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft een akkoord bereikt met Internazionale over de transfer van Oranje-international Denzel Dumfries. De 30-jarige verdediger heeft een contract getekend tot 30 juni 2030.

5 uur geleden
Bondscoach Brazilië kan Raphinha inbrengen vanaf de bank

EAST-RUTHERFORD (ANP) - Bondscoach Carlo Ancelotti van Brazilië zegt dat Raphinha klaar is om te spelen in de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen Noorwegen. De aanvaller van Barcelona is volgens de Italiaanse coach hersteld van een hamstringblessure, maar is nog niet klaar om te starten.

6 uur geleden
Bondscoach Engeland waarschuwt voor felle openingsfase van Mexico

MEXICO-STAD (ANP/Belga) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland heeft zijn spelers voorbereid op een intens begin van de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen gastland Mexico. "De eerste 15 à 20 minuten worden voor ons het zwaarst", keek de Duitse trainer vooruit naar het duel in het Aztekenstadion in Mexico-Stad, dat plaatsvindt in de nacht van zondag op maandag.

8 uur geleden
Mbappé prijst ploeggenoten die hoofd koel hielden tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP/DPA) - De Franse aanvoerder Kylian Mbappé heeft zijn ploeggenoten geprezen, omdat ze het hoofd koel wisten te houden bij de 1-0-zege in de achtste finale van het WK op Paraguay. De vedette benadrukte echter dat zij ook weten hoe ze lelijk moeten spelen.

8 uur geleden
Tuchel noemt verdediger James onzeker voor WK-duel met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).

8 uur geleden
Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

16 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

19 uur geleden