Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente wint ook thuis van Cukaricki

FC Twente wint ook thuis van Cukaricki

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in de voorronde van de Conference League opnieuw gewonnen van FK Cukaricki uit Servië. In de Veste van Enschede werd het 4-1 voor de formatie van trainer Ron Jans, die het alleen in het begin van de ontmoeting even moeilijk had. FC Twente had het eerste duel al met 3-1 gewonnen. In de play-offs speelt de club nu tegen het Italiaanse Fiorentina.

Alleen in de openingsfase stond FC Twente onder druk. Dat leidde tot kansen en zowaar tot de openingstreffer van Cukaricki. In de 7e minuut kon Luka Adzic, geheel vrijstaand in de buurt van doelman Lars Unnerstall, de 0-1 voor zijn rekening nemen.

De thuisclub herstelde zich snel. Zo'n 10 minuten later zorgde Robin Pröpper voor de gelijkmaker. De centrale verdediger kon bij de 'tweede paal' intikken, nadat de Servische verdediging mistastte na een vrije trap van Gijs Smal.

Vlap

Na ruim een half uur nam FC Twente de leiding. Michel Vlap scoorde met het hoofd, na een voorzet van Daan Rots. Ook Rots zelf, Vlap en Joshua Brenet kregen voor de rust nog mogelijkheden op een treffer voor de thuisclub.

Pas in de slotfase liep de formatie uit Enschede verder uit, na een wat tegenvallend tweede deel. Invaller Christos Tzolis schoot raak, na een assist van Vlap. In blessuretijd maakte de Griek ook nog zijn tweede, door de bal fraai in de bovenhoek te knallen.

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

2 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

13 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

14 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

17 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

20 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

22 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden