FC Twente wint met overtuiging bij FC Emmen
EMMEN (ANP) - FC Twente heeft de uitwedstrijd tegen FC Emmen overtuigend gewonnen: 1-4. Voor FC Twente, dat de wedstrijd begon zonder topscorer Danilo, was het al de achtste zege van het seizoen. FC Emmen wacht na vijftien duels nog altijd op de eerste zege.
Vaclav Cerny was twee keer trefzeker voor de bezoekers; na een kwartier opende hij na fraai voorbereidend werk van Jayden Oosterwolde de score en na een uur bepaalde de Tsjech de eindstand. Queensy Menig en Jesse Bosch kwamen ook tot scoren. Voor Bosch (20) was het zijn eerste doelpunt in de Eredivisie. Miguel Araujo nam namens FC Emmen de 1-3 voor zijn rekening.
Bij FC Twente viel Danilo, al goed voor elf doelpunten, na een uur in. Hij had wegens een familiebezoek in Brazilië en de daaropvolgende quarantaine slechts een aantal keer getraind en werd door trainer Ron Jans op de bank gezet.
Meer uit Voetbal
CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
38 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
1 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."
3 uur geleden