FC Twente wil zonder Pröpper en met Hilgers plek 5 veiligstellen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente wil zondag zonder Robin Pröpper de vijfde plaats in de Eredivisie veiligstellen. De geschorste Pröpper wordt in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk vervangen door Mees Hilgers, die net weer fit is.
"We willen dit weekend minimaal de vijfde plaats veiligstellen", aldus trainer Ron Jans. "Het wordt een interessante uitwedstrijd. Vorig seizoen hebben we door een doelpunt in blessuretijd van Dimitris Limnios gewonnen en winst is nu ook weer de opdracht. RKC heeft een heel leuke ploeg en wij moeten net als tegen NEC weer goed zijn in balbezit."
FC Twente won een week geleden met 4-0 van NEC en daarvoor werd FC Emmen in Drenthe met 3-0 verslagen. "In de wedstrijd tegen NEC haalden we een heel goed niveau en dat willen weer", aldus Jans. "Na onze thuiswedstrijden willen we dat ook in uitduels brengen. Bij FC Emmen hebben we gewonnen en dat moeten we doortrekken."
FC Twente besluit het seizoen over ruim een week met een thuiswedstrijd tegen Ajax. De ploeg van Jans heeft 5 punten meer dan nummer 6 Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
7 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
8 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
8 uur geleden