FC Twente wil zonder Pröpper en met Hilgers plek 5 veiligstellen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente wil zondag zonder Robin Pröpper de vijfde plaats in de Eredivisie veiligstellen. De geschorste Pröpper wordt in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk vervangen door Mees Hilgers, die net weer fit is.
"We willen dit weekend minimaal de vijfde plaats veiligstellen", aldus trainer Ron Jans. "Het wordt een interessante uitwedstrijd. Vorig seizoen hebben we door een doelpunt in blessuretijd van Dimitris Limnios gewonnen en winst is nu ook weer de opdracht. RKC heeft een heel leuke ploeg en wij moeten net als tegen NEC weer goed zijn in balbezit."
FC Twente won een week geleden met 4-0 van NEC en daarvoor werd FC Emmen in Drenthe met 3-0 verslagen. "In de wedstrijd tegen NEC haalden we een heel goed niveau en dat willen weer", aldus Jans. "Na onze thuiswedstrijden willen we dat ook in uitduels brengen. Bij FC Emmen hebben we gewonnen en dat moeten we doortrekken."
FC Twente besluit het seizoen over ruim een week met een thuiswedstrijd tegen Ajax. De ploeg van Jans heeft 5 punten meer dan nummer 6 Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
26 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
27 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
1 uur geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
13 uur geleden