FC Twente wil revaliderende Cerny overnemen van FC Utrecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente wil Václav Cerny overnemen van FC Utrecht. De 23-jarige aanvaller speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Twente, tot hij begin januari een zware knieblessure opliep. Cerny is momenteel aan het revalideren.
De Tsjechische international, die vanwege zijn zware blessure niet kan meedoen aan het EK, ligt nog een jaar vast bij FC Utrecht. FC Twente werkt echter aan een definitieve overname, aldus algemeen directeur Paul van der Kraan. "Hopelijk is daar binnenkort meer duidelijkheid over."
Cerny was bezig aan een sterk seizoen, tot het in de verloren thuiswedstrijd tegen zijn oude club Ajax (1-3) misging. De Tsjech tekende in zestien competitiewedstrijden voor zes doelpunten en zeven assists. Bij FC Utrecht kwam Cerny een jaar eerder in dertien competitieduels niet tot scoren.
FC Twente heeft zich voor volgend seizoen al versterkt met keeper Lars Unnerstall en aanvaller Virgil Misidjan.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
21 uur geleden