FC Twente wil opvolger Van Leeuwen snel presenteren
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente hoopt binnen twee weken een nieuwe technisch directeur te hebben. Paul van der Kraan, de algemeen directeur van de eredivisieclub uit Enschede, wil begin juni de opvolger van de weggestuurde Ted van Leeuwen presenteren. De nieuwe td krijgt direct de opdracht om ook een nieuwe trainer te vinden voor FC Twente.
"Ik begrijp dat velen zich afvragen wanneer de nieuwe technisch directeur en in het verlengde daarvan de nieuwe trainer worden aangesteld", zegt Van der Kraan in een bericht aan de supporters op de website van Twente. "Er vinden op dit moment gesprekken plaats. We willen eerst een technisch directeur aanstellen en gaan daarna samen met hem de technische staf invullen. In de eerste week van juni hopen we de nieuwe technisch directeur in huis te hebben."
FC Twente nam onlangs niet alleen afscheid van Van Leeuwen, maar ook van de door hem aangestelde hoofdtrainer Gonzalo Garcia. Het aflopende contract van de 36-jarige Garcia werd niet verlengd. Van der Kraan kreeg wel een nieuwe verbintenis, voor een jaar.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
10 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
12 uur geleden