FC Twente wil El Ahmadi terughalen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente hoopt Karim El Ahmadi te verleiden tot een terugkeer. De 35-jarige middenvelder komt uit Enschede en brak door bij Twente. Hij speelt sinds 2018 in Saudi-Arabië bij Al-Ittihad. FC Twente hoopt dat El Ahmadi z'n carrière in Enschede wil afsluiten, om daarna bij de club verder te gaan als jeugdtrainer.
Twente heeft al met El Ahmadi gesproken, zei technisch directeur Jan Streuer op RTV Oost. "Karim is typisch een speler waarvan ik zeg: je hebt geld verdiend, je bent 35 jaar, ga lekker doen wat je leuk vindt. Hij woont in Enschede, hij heeft hier gespeeld en wil graag met de jeugd gaan werken. Goede jeugdtrainers kunnen we heel goed gebruiken", aldus Streuer, die naar eigen zeggen het gevoel heeft dat El Ahmadi na twaalf jaar wel wil terugkeren bij Twente. De Marokkaanse international speelde daarna voor Feyenoord, Al-Ahli en Aston Villa.
El Ahmadi bevestigt in Tubantia dat hij een gesprek heeft gehad met Streuer en algemeen directeur Paul van der Kraan. "De plannen die ze hebben, zagen er goed uit. Alleen heb ik ze wel verteld dat ik vooralsnog geen beslissing ga nemen en dat ze niet op me moeten gaan wachten", zegt El Ahmadi, die eerst de competitie nog moet uitspelen met Al-Ittihad en pas in augustus een beslissing wil maken over zijn toekomst. "Als ze voor mijn plek een andere speler kunnen krijgen, moeten ze dat doen."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.
30 minuten geledenSITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Josip Šutalo speelt dit seizoen voor Lazio. De club uit Rome huurt de verdediger een jaar van Ajax en kan hem daarna definitief overnemen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De nieuwe Spaanse bondscoach Xavi Hernández heeft zijn staf voor het Nederlands elftal compleet. Ruud van Nistelrooij en Patrick Lodewijks blijven als assistent-bondscoach en keeperstrainer bij Oranje. Adil Ramzi komt over van de Nederlandse ploeg voor spelers jonger dan 19 jaar. De Spanjaarden Sergio Alegre en Óscar Hernández, de broer van Xavi, en performancecoach Iván Torres assisteerden de opvolger van Ronald Koeman ook al bij FC Barcelona en Al-Sadd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax huurt Abdoulaye Camara dit seizoen van Udinese. De 17-jarige verdedigende middenvelder sluit eerst aan bij Jong Ajax. De club uit Amsterdam kan hem volgend jaar definitief overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn er niet in geslaagd hun eerste thuiswedstrijd van dit seizoen te winnen. De regerend landskampioen kwam op sportcomplex De Herdgang niet verder dan een gelijkspel tegen FC Utrecht: 1-1. PSV was het seizoen zondag begonnen met een zege bij PEC Zwolle (0-2).
2 uur geledenHULL (ANP) - Manchester United is slecht begonnen aan het nieuwe voetbalseizoen in Engeland. Het elftal van trainer Michael Carrick verloor met 2-0 bij Hull City, dat vorig seizoen via de play-offs naar de Premier League promoveerde.
3 uur geleden