FC Twente wil El Ahmadi terughalen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente hoopt Karim El Ahmadi te verleiden tot een terugkeer. De 35-jarige middenvelder komt uit Enschede en brak door bij Twente. Hij speelt sinds 2018 in Saudi-Arabië bij Al-Ittihad. FC Twente hoopt dat El Ahmadi z'n carrière in Enschede wil afsluiten, om daarna bij de club verder te gaan als jeugdtrainer.
Twente heeft al met El Ahmadi gesproken, zei technisch directeur Jan Streuer op RTV Oost. "Karim is typisch een speler waarvan ik zeg: je hebt geld verdiend, je bent 35 jaar, ga lekker doen wat je leuk vindt. Hij woont in Enschede, hij heeft hier gespeeld en wil graag met de jeugd gaan werken. Goede jeugdtrainers kunnen we heel goed gebruiken", aldus Streuer, die naar eigen zeggen het gevoel heeft dat El Ahmadi na twaalf jaar wel wil terugkeren bij Twente. De Marokkaanse international speelde daarna voor Feyenoord, Al-Ahli en Aston Villa.
El Ahmadi bevestigt in Tubantia dat hij een gesprek heeft gehad met Streuer en algemeen directeur Paul van der Kraan. "De plannen die ze hebben, zagen er goed uit. Alleen heb ik ze wel verteld dat ik vooralsnog geen beslissing ga nemen en dat ze niet op me moeten gaan wachten", zegt El Ahmadi, die eerst de competitie nog moet uitspelen met Al-Ittihad en pas in augustus een beslissing wil maken over zijn toekomst. "Als ze voor mijn plek een andere speler kunnen krijgen, moeten ze dat doen."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.
48 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
6 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
6 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
19 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
21 uur geleden