Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente wil El Ahmadi terughalen

FC Twente wil El Ahmadi terughalen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente hoopt Karim El Ahmadi te verleiden tot een terugkeer. De 35-jarige middenvelder komt uit Enschede en brak door bij Twente. Hij speelt sinds 2018 in Saudi-Arabië bij Al-Ittihad. FC Twente hoopt dat El Ahmadi z'n carrière in Enschede wil afsluiten, om daarna bij de club verder te gaan als jeugdtrainer.

Twente heeft al met El Ahmadi gesproken, zei technisch directeur Jan Streuer op RTV Oost. "Karim is typisch een speler waarvan ik zeg: je hebt geld verdiend, je bent 35 jaar, ga lekker doen wat je leuk vindt. Hij woont in Enschede, hij heeft hier gespeeld en wil graag met de jeugd gaan werken. Goede jeugdtrainers kunnen we heel goed gebruiken", aldus Streuer, die naar eigen zeggen het gevoel heeft dat El Ahmadi na twaalf jaar wel wil terugkeren bij Twente. De Marokkaanse international speelde daarna voor Feyenoord, Al-Ahli en Aston Villa.

El Ahmadi bevestigt in Tubantia dat hij een gesprek heeft gehad met Streuer en algemeen directeur Paul van der Kraan. "De plannen die ze hebben, zagen er goed uit. Alleen heb ik ze wel verteld dat ik vooralsnog geen beslissing ga nemen en dat ze niet op me moeten gaan wachten", zegt El Ahmadi, die eerst de competitie nog moet uitspelen met Al-Ittihad en pas in augustus een beslissing wil maken over zijn toekomst. "Als ze voor mijn plek een andere speler kunnen krijgen, moeten ze dat doen."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst vindt dat Feyenoord meer had verdiend bij Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.

2 uur geleden
Arsenal redt punt bij Bayern München na late goal Rice

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.

6 uur geleden
Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

6 uur geleden
Ruime nederlaag ManUnited tegen Como bij rentree De Ligt

COMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.

8 uur geleden
Klacht Barcelona bij UEFA over PSG-spandoek 'Parijse slachtpartij'

PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.

15 uur geleden
Websites voetbalbond KNVB uit voorzorg offline gehaald

ZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.

15 uur geleden
PSG-aanvaller Kvaratskhelia maanden eruit met kruisbandblessure

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).

17 uur geleden