Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente weet thuis ook niet te winnen van PEC Zwolle

FC Twente weet thuis ook niet te winnen van PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle te winnen. De nummer 3 van afgelopen seizoen kwam niet verder dan 1-1. Ook in de eerste thuiswedstrijd moest de club uit Enschede genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel, toen tegen Sparta.

Dylan Vente zette PEC al in de achtste minuut op voorsprong. Hij werd de diepte ingestuurd door Sherel Floranus, die een vrije trap achter de verdediging van de thuisploeg legde. Verdediger Max Bruns liet Vente zo uit zijn rug weglopen.

FC Twente kwam na iets meer dan een uur op gelijke hoogte via Sem Steijn, die bij de tweede paal alert was na een hoekschop. Steijn kreeg nog kansen op zijn tweede doelpunt, maar de winnende bleef uit. Trainer Joseph Oosting voerde nog een aantal offensieve wissels door, maar ook die sorteerden niet het gewenste effect.

Opstootje

Het is de eerste keer sinds 2016 dat PEC een punt pakte in Enschede.

Na het laatste fluitsignaal ontstond er nog een opstootje. Anouar El Azzouzi ging verhaal halen bij Steijn, waarna ze elkaar even te lijf gingen.

FC Twente heeft 5 punten na vier duels. In de eerste speelronde werd NEC, in Nijmegen, met 2-1 verslagen. Dinsdag speelt FC Twente weer een thuiswedstrijd. Dan is sc Heerenveen de tegenstander.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

9 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

9 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

9 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

9 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

10 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

11 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

11 uur geleden