Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente weet opnieuw niet te scoren: 0-0 tegen Heerenveen

FC Twente weet opnieuw niet te scoren: 0-0 tegen Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis in Enschede niet kunnen winnen van sc Heerenveen en voor de derde eredivisiewedstrijd op rij geen doelpunt gemaakt. Het niet al te boeiende duel in de Grolsch Veste eindigde in 0-0. De formatie van trainer Ron Jans behoudt de zevende plek. Heerenveen is de nummer negen.

De laatste Twentse treffer was de 0-2 van Thijs van Leeuwen tegen FC Groningen op 17 januari (eindstand 2-2). De Tukkers scoorden niet in de daaropvolgende duels tegen VVV-Venlo en Sparta Rotterdam en faalden ook tegen Heerenveen.

Twente was wel de dreigende ploeg vanaf de aftrap. Met name Luciano Narsingh stichtte op de rechterflank het nodige gevaar. Het leverde kansen op voor de thuisclub, maar geen doelpunten. Danilo schoot voorlangs, Queensy Menig naast en Jesse Bosch in de handen van Heerenveenkeeper Erwin Mulder.

VAR

De Friese ploeg van trainer Johnny Jansen was geen schim van de trefzekere formatie die midweeks Feyenoord nog met 3-0 klopte. Er viel in de eerste helft welgeteld één schot op doel te noteren.

Twente bleef ook na rust druk zetten op Heerenveen en dacht na een dik uur spelen dat de beloning binnen was. Danilo stuurde Menig weg die de bal over Mulder wipte, maar de VAR greep in en keurde de goal af wegens buitenspel. Daarna gebeurde er nauwelijks nog iets noemenswaardig.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

16 minuten geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

1 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

1 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

1 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

1 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

2 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

2 uur geleden