FC Twente weet opnieuw niet te scoren: 0-0 tegen Heerenveen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis in Enschede niet kunnen winnen van sc Heerenveen en voor de derde eredivisiewedstrijd op rij geen doelpunt gemaakt. Het niet al te boeiende duel in de Grolsch Veste eindigde in 0-0. De formatie van trainer Ron Jans behoudt de zevende plek. Heerenveen is de nummer negen.
De laatste Twentse treffer was de 0-2 van Thijs van Leeuwen tegen FC Groningen op 17 januari (eindstand 2-2). De Tukkers scoorden niet in de daaropvolgende duels tegen VVV-Venlo en Sparta Rotterdam en faalden ook tegen Heerenveen.
Twente was wel de dreigende ploeg vanaf de aftrap. Met name Luciano Narsingh stichtte op de rechterflank het nodige gevaar. Het leverde kansen op voor de thuisclub, maar geen doelpunten. Danilo schoot voorlangs, Queensy Menig naast en Jesse Bosch in de handen van Heerenveenkeeper Erwin Mulder.
VAR
De Friese ploeg van trainer Johnny Jansen was geen schim van de trefzekere formatie die midweeks Feyenoord nog met 3-0 klopte. Er viel in de eerste helft welgeteld één schot op doel te noteren.
Twente bleef ook na rust druk zetten op Heerenveen en dacht na een dik uur spelen dat de beloning binnen was. Danilo stuurde Menig weg die de bal over Mulder wipte, maar de VAR greep in en keurde de goal af wegens buitenspel. Daarna gebeurde er nauwelijks nog iets noemenswaardig.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
37 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
15 uur geleden