FC Twente weet opnieuw niet te scoren: 0-0 tegen Heerenveen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis in Enschede niet kunnen winnen van sc Heerenveen en voor de derde eredivisiewedstrijd op rij geen doelpunt gemaakt. Het niet al te boeiende duel in de Grolsch Veste eindigde in 0-0. De formatie van trainer Ron Jans behoudt de zevende plek. Heerenveen is de nummer negen.
De laatste Twentse treffer was de 0-2 van Thijs van Leeuwen tegen FC Groningen op 17 januari (eindstand 2-2). De Tukkers scoorden niet in de daaropvolgende duels tegen VVV-Venlo en Sparta Rotterdam en faalden ook tegen Heerenveen.
Twente was wel de dreigende ploeg vanaf de aftrap. Met name Luciano Narsingh stichtte op de rechterflank het nodige gevaar. Het leverde kansen op voor de thuisclub, maar geen doelpunten. Danilo schoot voorlangs, Queensy Menig naast en Jesse Bosch in de handen van Heerenveenkeeper Erwin Mulder.
VAR
De Friese ploeg van trainer Johnny Jansen was geen schim van de trefzekere formatie die midweeks Feyenoord nog met 3-0 klopte. Er viel in de eerste helft welgeteld één schot op doel te noteren.
Twente bleef ook na rust druk zetten op Heerenveen en dacht na een dik uur spelen dat de beloning binnen was. Danilo stuurde Menig weg die de bal over Mulder wipte, maar de VAR greep in en keurde de goal af wegens buitenspel. Daarna gebeurde er nauwelijks nog iets noemenswaardig.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
11 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
13 uur geleden