Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente weet nog niet of Regeer en Hilgers zondag terugkeren

FC Twente weet nog niet of Regeer en Hilgers zondag terugkeren

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting weet nog niet of Mees Hilgers en Youri Regeer zondag met FC Twente tegen FC Groningen kunnen spelen. Beide spelers vielen donderdag geblesseerd uit tijdens het uitduel met Olympiakos in de Europa League (0-0).

FC Twente trainde vrijdagochtend in Athene voor vertrek naar Nederland. "Zondag spelen we weer, dus we moeten goed herstellen van de wedstrijd tegen Olympiakos", vertelt Oosting op de website van zijn club. "Ik vind dat we heel verdienstelijk gespeeld hebben tegen een heel goede Europese ploeg. We hebben gestreden voor een resultaat. Het gelijkspel was uiteindelijk terecht."

FC Twente staat vijfde in de Eredivisie. FC Groningen is na een goede competitiestart naar de veertiende positie gezakt. "Voor een gepromoveerde club doet FC Groningen het natuurlijk prima", vindt Oosting. "Om weg te blijven van de onderste plaatsen zullen zij er zondag alles aan doen om een goed resultaat te halen in Enschede. Voor mij persoonlijk is het natuurlijk een bijzondere wedstrijd, omdat mijn zoon Thijs zondag bij de tegenstander op het veld staat."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

2 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

2 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

8 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

9 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

9 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

9 uur geleden