
FC Twente weet nog niet of Regeer en Hilgers zondag terugkeren
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting weet nog niet of Mees Hilgers en Youri Regeer zondag met FC Twente tegen FC Groningen kunnen spelen. Beide spelers vielen donderdag geblesseerd uit tijdens het uitduel met Olympiakos in de Europa League (0-0).
FC Twente trainde vrijdagochtend in Athene voor vertrek naar Nederland. "Zondag spelen we weer, dus we moeten goed herstellen van de wedstrijd tegen Olympiakos", vertelt Oosting op de website van zijn club. "Ik vind dat we heel verdienstelijk gespeeld hebben tegen een heel goede Europese ploeg. We hebben gestreden voor een resultaat. Het gelijkspel was uiteindelijk terecht."
FC Twente staat vijfde in de Eredivisie. FC Groningen is na een goede competitiestart naar de veertiende positie gezakt. "Voor een gepromoveerde club doet FC Groningen het natuurlijk prima", vindt Oosting. "Om weg te blijven van de onderste plaatsen zullen zij er zondag alles aan doen om een goed resultaat te halen in Enschede. Voor mij persoonlijk is het natuurlijk een bijzondere wedstrijd, omdat mijn zoon Thijs zondag bij de tegenstander op het veld staat."
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP) - Regerend landskampioen Union Sint-Gillis is de Belgische voetbalcompetitie begonnen met een gelijkspel. De uitwedstrijd tegen Antwerp FC, de kampioen van 2023, eindigde in 1-1.
6 uur geledenBASEL (ANP/RTR) - Alèxia Putellas vertrouwt erop dat de Spaanse voetbalsters na de wereldtitel ook de Europese titel winnen. De middenveldster denkt dat haar ploeg de middelen heeft om Engeland zondag in de finale af te troeven.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA heeft vrijdag uitgehaald naar FIFPRO. De wereldvoetbalbond vindt dat de internationale spelersvakbond geen oplossingen zoekt, maar alleen voor verdeeldheid zorgt.
6 uur geledenLYON (ANP) - Ruben Kluivert maakt een transfer naar Olympique Lyon. De Franse club neemt de 24-jarige centrale verdediger over van de Portugese club Casa Pia. Kluivert wordt na Michel Valke, Kenny Tete en Memphis Depay de vierde Nederlander bij Olympique Lyon.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Lionel Messi en Jordi Alba zijn voor één wedstrijd geschorst nadat ze woensdag zonder toestemming de MLS All-Star Game oversloegen. Dat meldt de leiding van de Amerikaanse voetbalcompetitie.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse verwacht dat snel duidelijk wordt of de club de proflicentie wel of niet behoudt. Dat meldt de Arnhemse club op X. De KNVB trok de proflicentie per 11 juli in, maar Vitesse ging daartegen in beroep.
10 uur geledenBERGAMO (ANP) - Mitchel Bakker staat voor lange tijd aan de kant. De 25-jarige Nederlandse linkervleugelverdediger scheurde donderdag tijdens de training de voorste kruisband van zijn rechterknie. Dat meldt zijn Italiaanse werkgever Atalanta.
11 uur geleden