FC Twente weet nog niet of Regeer en Hilgers zondag terugkeren
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting weet nog niet of Mees Hilgers en Youri Regeer zondag met FC Twente tegen FC Groningen kunnen spelen. Beide spelers vielen donderdag geblesseerd uit tijdens het uitduel met Olympiakos in de Europa League (0-0).
FC Twente trainde vrijdagochtend in Athene voor vertrek naar Nederland. "Zondag spelen we weer, dus we moeten goed herstellen van de wedstrijd tegen Olympiakos", vertelt Oosting op de website van zijn club. "Ik vind dat we heel verdienstelijk gespeeld hebben tegen een heel goede Europese ploeg. We hebben gestreden voor een resultaat. Het gelijkspel was uiteindelijk terecht."
FC Twente staat vijfde in de Eredivisie. FC Groningen is na een goede competitiestart naar de veertiende positie gezakt. "Voor een gepromoveerde club doet FC Groningen het natuurlijk prima", vindt Oosting. "Om weg te blijven van de onderste plaatsen zullen zij er zondag alles aan doen om een goed resultaat te halen in Enschede. Voor mij persoonlijk is het natuurlijk een bijzondere wedstrijd, omdat mijn zoon Thijs zondag bij de tegenstander op het veld staat."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
13 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
22 uur geleden