FC Twente weet nog niet of Regeer en Hilgers zondag terugkeren
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting weet nog niet of Mees Hilgers en Youri Regeer zondag met FC Twente tegen FC Groningen kunnen spelen. Beide spelers vielen donderdag geblesseerd uit tijdens het uitduel met Olympiakos in de Europa League (0-0).
FC Twente trainde vrijdagochtend in Athene voor vertrek naar Nederland. "Zondag spelen we weer, dus we moeten goed herstellen van de wedstrijd tegen Olympiakos", vertelt Oosting op de website van zijn club. "Ik vind dat we heel verdienstelijk gespeeld hebben tegen een heel goede Europese ploeg. We hebben gestreden voor een resultaat. Het gelijkspel was uiteindelijk terecht."
FC Twente staat vijfde in de Eredivisie. FC Groningen is na een goede competitiestart naar de veertiende positie gezakt. "Voor een gepromoveerde club doet FC Groningen het natuurlijk prima", vindt Oosting. "Om weg te blijven van de onderste plaatsen zullen zij er zondag alles aan doen om een goed resultaat te halen in Enschede. Voor mij persoonlijk is het natuurlijk een bijzondere wedstrijd, omdat mijn zoon Thijs zondag bij de tegenstander op het veld staat."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
15 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
17 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
18 uur geleden