FC Twente weet nog niet of Regeer en Hilgers zondag terugkeren
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting weet nog niet of Mees Hilgers en Youri Regeer zondag met FC Twente tegen FC Groningen kunnen spelen. Beide spelers vielen donderdag geblesseerd uit tijdens het uitduel met Olympiakos in de Europa League (0-0).
FC Twente trainde vrijdagochtend in Athene voor vertrek naar Nederland. "Zondag spelen we weer, dus we moeten goed herstellen van de wedstrijd tegen Olympiakos", vertelt Oosting op de website van zijn club. "Ik vind dat we heel verdienstelijk gespeeld hebben tegen een heel goede Europese ploeg. We hebben gestreden voor een resultaat. Het gelijkspel was uiteindelijk terecht."
FC Twente staat vijfde in de Eredivisie. FC Groningen is na een goede competitiestart naar de veertiende positie gezakt. "Voor een gepromoveerde club doet FC Groningen het natuurlijk prima", vindt Oosting. "Om weg te blijven van de onderste plaatsen zullen zij er zondag alles aan doen om een goed resultaat te halen in Enschede. Voor mij persoonlijk is het natuurlijk een bijzondere wedstrijd, omdat mijn zoon Thijs zondag bij de tegenstander op het veld staat."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA.
16 minuten geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
14 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
15 uur geleden