FC Twente voorlopig zonder verdediger Markelo
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente moet het voorlopig stellen zonder Nathangelo Markelo. De 21-jarige verdediger heeft aan de oefenwedstrijd van donderdag tegen Jong PSV een knieblessure overgehouden. Volgens de club gaat het om een blessure aan de binnenband van zijn rechterknie.
Markelo wordt dit seizoen door FC Twente gehuurd van Everton. Op 12-jarige leeftijd trad Markelo toe tot de jeugdopleiding van FC Volendam. Na vijf seizoenen vertrok de verdediger in 2017 naar de jeugdopleiding van Everton in Liverpool.
FC Twente staat na vier duels zesde. De ploeg van trainer Ron Jans boekte twee zeges en speelde twee keer gelijk.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
12 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
14 uur geleden