Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente verliest van Immobile

FC Twente verliest van Immobile

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de laatste oefenwedstrijd voor de competitiestart te winnen. De Enschedese club verloor zaterdagavond in de Veste, waar eindelijk weer toeschouwers zaten, van SS Lazio, of eigenlijk van Ciro Immobile. De Italiaanse international scoorde al na drie minuten na een steekpassje. Doelman Lars Unnerstall was kansloos: 0-1. Dat was ook de eindstand.

Beide ploegen kregen wel kansen op meer, in de beginfase vooral Lazio met behalve Immobile een uitstekend voetballende Sergej Milikovic-Savic. Twente kwam halverwege de eerste helft wat onder de druk uit, met dank vooral aan Ramiz Zerrouki. Dat hij in de tweede helft uitviel met een mogelijk ernstige beenblessure was een fikse domper.

Behalve Zerrouki was ook Luca Ilic dominant aanwezig bij Twente. Het leidde tot wat mogelijkheden voor onder anderen Queency Menig en Ricky van Wolfswinkel, niet tot doelpunten. Trainer Ron Jans liet de Griekse aanwinst Dimitris Limnios na rust debuteren. Dat ging ten koste van Denilho Clonise. De nieuwkomers Michel Vlap en Michal Sadilek, gehuurd van PSV, waren nog niet beschikbaar.

Meer uit Voetbal

Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

25 minuten geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

2 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

6 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

7 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

8 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

9 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

1 dag geleden