Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente verkoopt Salah-Eddine aan AS Roma

FC Twente verkoopt Salah-Eddine aan AS Roma

ENSCHEDE (ANP) - Anass Salah-Eddine verruilt FC Twente voor AS Roma. De clubs hebben een akkoord bereikt over de overgang van de 23-jarige linkervleugelverdediger. Met de transfer is naar verluidt een bedrag van 10 miljoen euro - inclusief bonussen - gemoeid.

Salah-Eddine was dit seizoen een van de uitblinkers bij FC Twente en trainer Joseph Oosting had laten doorschemeren dat hij hem graag wilde behouden, maar het liep anders. "Alles is in een stroomversnelling geraakt. Soms komt er een bod dat je als club eenvoudigweg niet kunt weigeren", laat technisch directeur Arnold Bruggink weten in een bericht op de website van de Eredivisieclub uit Enschede. "Anass heeft zich afgelopen seizoen geweldig ontwikkeld met deze transfer als gevolg. Het is een enorm mooi compliment dat een speler van FC Twente een transfer maakt naar AS Roma. We wensen Anass veel succes in Italië."

Salah-Eddine keerde begin 2024 terug bij FC Twente. De speler werd een jaar geleden definitief overgenomen van Ajax, nadat hij in het seizoen 2022-2023 al op huurbasis voor FC Twente had gespeeld. Salah-Eddine kwam afgelopen seizoenen 51 keer uit voor FC Twente en scoorde daarin twee keer.

Meer uit Voetbal

Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

1 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

6 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

6 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

7 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

7 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

8 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

18 uur geleden