Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente verkoopt Salah-Eddine aan AS Roma

FC Twente verkoopt Salah-Eddine aan AS Roma

ENSCHEDE (ANP) - Anass Salah-Eddine verruilt FC Twente voor AS Roma. De clubs hebben een akkoord bereikt over de overgang van de 23-jarige linkervleugelverdediger. Met de transfer is naar verluidt een bedrag van 10 miljoen euro - inclusief bonussen - gemoeid.

Salah-Eddine was dit seizoen een van de uitblinkers bij FC Twente en trainer Joseph Oosting had laten doorschemeren dat hij hem graag wilde behouden, maar het liep anders. "Alles is in een stroomversnelling geraakt. Soms komt er een bod dat je als club eenvoudigweg niet kunt weigeren", laat technisch directeur Arnold Bruggink weten in een bericht op de website van de Eredivisieclub uit Enschede. "Anass heeft zich afgelopen seizoen geweldig ontwikkeld met deze transfer als gevolg. Het is een enorm mooi compliment dat een speler van FC Twente een transfer maakt naar AS Roma. We wensen Anass veel succes in Italiƫ."

Salah-Eddine keerde begin 2024 terug bij FC Twente. De speler werd een jaar geleden definitief overgenomen van Ajax, nadat hij in het seizoen 2022-2023 al op huurbasis voor FC Twente had gespeeld. Salah-Eddine kwam afgelopen seizoenen 51 keer uit voor FC Twente en scoorde daarin twee keer.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden