Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente verkoopt Salah-Eddine aan AS Roma

FC Twente verkoopt Salah-Eddine aan AS Roma

ENSCHEDE (ANP) - Anass Salah-Eddine verruilt FC Twente voor AS Roma. De clubs hebben een akkoord bereikt over de overgang van de 23-jarige linkervleugelverdediger. Met de transfer is naar verluidt een bedrag van 10 miljoen euro - inclusief bonussen - gemoeid.

Salah-Eddine was dit seizoen een van de uitblinkers bij FC Twente en trainer Joseph Oosting had laten doorschemeren dat hij hem graag wilde behouden, maar het liep anders. "Alles is in een stroomversnelling geraakt. Soms komt er een bod dat je als club eenvoudigweg niet kunt weigeren", laat technisch directeur Arnold Bruggink weten in een bericht op de website van de Eredivisieclub uit Enschede. "Anass heeft zich afgelopen seizoen geweldig ontwikkeld met deze transfer als gevolg. Het is een enorm mooi compliment dat een speler van FC Twente een transfer maakt naar AS Roma. We wensen Anass veel succes in Italië."

Salah-Eddine keerde begin 2024 terug bij FC Twente. De speler werd een jaar geleden definitief overgenomen van Ajax, nadat hij in het seizoen 2022-2023 al op huurbasis voor FC Twente had gespeeld. Salah-Eddine kwam afgelopen seizoenen 51 keer uit voor FC Twente en scoorde daarin twee keer.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

6 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

6 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

7 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

8 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

10 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

10 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

10 uur geleden