FC Twente vecht schorsing Sadilek aan
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente legt zich niet zomaar neer bij een schorsing voor Michal Sadilek. De nummer 6 van de Eredivisie besloot het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, een schorsing van drie duels waarvan één voorwaardelijk, af te wijzen. De tuchtcommissie van de KNVB gaat zich nu over de zaak buigen.
Sadilek werd in de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop, tegen FC Utrecht, kort na rust met rood van het veld gestuurd. Volgens scheidsrechter Richard Martens had de Tsjechische middenvelder een elleboogstoot gegeven. FC Twente verspeelde diep in blessuretijd de winst door een doelpunt van Mimoun Mahi (1-1).
Sadilek, gehuurd van PSV, is dit seizoen een vaste waarde in het elftal van trainer Ron Jans. FC Twente hervat de competitie op 15 januari tegen sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
5 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
6 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
8 uur geleden