Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente uitgeschakeld in play-offs Conference League

FC Twente uitgeschakeld in play-offs Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de groepsfase van de Conference League te bereiken. In de tweede wedstrijd van de play-offs tegen Fiorentina bleef het 0-0. Dat was te weinig voor de formatie van trainer Ron Jans, na de eerdere nederlaag (2-1) in Italië.

In eigen omgeving begon FC Twente met durf en overtuiging. Dat was heel anders dan bij de aarzelende start een week eerder in Italië. Het leidde ook tot de nodige kansen.

Het dichtst bij een treffer was aanvankelijk Michel Vlap. Hij zag zijn inzet echter door Arthur Cabral van de doellijn gehaald. Ook Ramiz Zerrouki was gevaarlijk, maar zijn schot werd gekeerd door doelman Pietro Terracciano.

Hoog tempo

Fiorentina was bij vlagen eveneens dreigend. Zo was er een vrije trap van Riccardo Sottil, van richting veranderd en met een uiterste inspanning gestopt door keeper Lars Unnerstall.

Ook na de hervatting bleef het duel in een hoog tempo op en neer gaan. Zo schoot Vaclav Cerny, die na zijn treffer in de eerste ontmoeting met Fiorentina een basisplaats had gekregen, van dichtbij in na een fraaie voorbereidende actie van Virgil Misidjan. Er zat echter nog net een voetje van een Italiaanse verdediger tussen.

Rode kaart

Ook invaller Christos Tzolis deed meteen na binnenkomst van zich spreken, maar ook de Griek vond de Italiaanse doelman op zijn weg.

Aan de andere kant was Jonathan Ikoné twee keer gevaarlijk, maar opnieuw stuitte hij op Unnerstall. Met een fraaie omhaal liet Rolando Mandragora de Duitse doelman wel kansloos, maar hij zag de inzet op de paal eindigen.

De laatste minuten van de blessuretijd speelde Fiorentina met een man minder, na de rode kaart voor Igor Julio.

Meer uit Voetbal

NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

1 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

3 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

4 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

11 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

23 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

1 dag geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

1 dag geleden