Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente uitgeschakeld in play-offs Conference League

FC Twente uitgeschakeld in play-offs Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de groepsfase van de Conference League te bereiken. In de tweede wedstrijd van de play-offs tegen Fiorentina bleef het 0-0. Dat was te weinig voor de formatie van trainer Ron Jans, na de eerdere nederlaag (2-1) in Italië.

In eigen omgeving begon FC Twente met durf en overtuiging. Dat was heel anders dan bij de aarzelende start een week eerder in Italië. Het leidde ook tot de nodige kansen.

Het dichtst bij een treffer was aanvankelijk Michel Vlap. Hij zag zijn inzet echter door Arthur Cabral van de doellijn gehaald. Ook Ramiz Zerrouki was gevaarlijk, maar zijn schot werd gekeerd door doelman Pietro Terracciano.

Hoog tempo

Fiorentina was bij vlagen eveneens dreigend. Zo was er een vrije trap van Riccardo Sottil, van richting veranderd en met een uiterste inspanning gestopt door keeper Lars Unnerstall.

Ook na de hervatting bleef het duel in een hoog tempo op en neer gaan. Zo schoot Vaclav Cerny, die na zijn treffer in de eerste ontmoeting met Fiorentina een basisplaats had gekregen, van dichtbij in na een fraaie voorbereidende actie van Virgil Misidjan. Er zat echter nog net een voetje van een Italiaanse verdediger tussen.

Rode kaart

Ook invaller Christos Tzolis deed meteen na binnenkomst van zich spreken, maar ook de Griek vond de Italiaanse doelman op zijn weg.

Aan de andere kant was Jonathan Ikoné twee keer gevaarlijk, maar opnieuw stuitte hij op Unnerstall. Met een fraaie omhaal liet Rolando Mandragora de Duitse doelman wel kansloos, maar hij zag de inzet op de paal eindigen.

De laatste minuten van de blessuretijd speelde Fiorentina met een man minder, na de rode kaart voor Igor Julio.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

2 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

6 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

9 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

10 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

10 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

19 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

22 uur geleden