FC Twente traint dag voor Europees duel zonder Steijn
ENSCHEDE (ANP) - Een dag voor het Europese duel met Riga FC heeft FC Twente zonder Sem Steijn getraind. De middenvelder is mogelijk geblesseerd. Volgens een woordvoerder van Twente, die bevestigt dat Steijn ontbreekt op de training, geeft trainer Joseph Oosting woensdagmiddag op de persconferentie een toelichting.
De 21-jarige middenvelder was in de tweede voorronde van de Conference League tegen Hammarby IF van grote waarde voor Twente. Steijn maakte het enige doelpunt in Enschede (1-0) en zorgde tijdens de return in Zweden tijdens de verlenging voor de 1-1, waardoor FC Twente de derde voorronde bereikte. Daarin is de Letse club Riga FC de tegenstander.
Donderdagavond vindt in Enschede het eerste duel plaats. De return in Letland is volgende week.
Gijs Smal ontbreekt sowieso bij FC Twente. De linksback heeft vorige week tegen Hammarby een kuitblessure opgelopen en staat volgens de medische staf "een aantal weken" aan de kant.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden