FC Twente traint dag voor Europees duel zonder Steijn
ENSCHEDE (ANP) - Een dag voor het Europese duel met Riga FC heeft FC Twente zonder Sem Steijn getraind. De middenvelder is mogelijk geblesseerd. Volgens een woordvoerder van Twente, die bevestigt dat Steijn ontbreekt op de training, geeft trainer Joseph Oosting woensdagmiddag op de persconferentie een toelichting.
De 21-jarige middenvelder was in de tweede voorronde van de Conference League tegen Hammarby IF van grote waarde voor Twente. Steijn maakte het enige doelpunt in Enschede (1-0) en zorgde tijdens de return in Zweden tijdens de verlenging voor de 1-1, waardoor FC Twente de derde voorronde bereikte. Daarin is de Letse club Riga FC de tegenstander.
Donderdagavond vindt in Enschede het eerste duel plaats. De return in Letland is volgende week.
Gijs Smal ontbreekt sowieso bij FC Twente. De linksback heeft vorige week tegen Hammarby een kuitblessure opgelopen en staat volgens de medische staf "een aantal weken" aan de kant.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
16 uur geleden