Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente-trainer Jans op zijn hoede voor Sparta-spits Lauritsen

FC Twente-trainer Jans op zijn hoede voor Sparta-spits Lauritsen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Ron Jans denkt dat zijn ploeg en Sparta Rotterdam allebei verdiend in de finale van de play-offs om Europees voetbal staan. De coach van de nummer 5 van de Eredivisie looft de tegenstander van donderdag voor het stugge verdedigen en de kwaliteit om ook te scoren als het niet lekker loopt. "Tobias Lauritsen is een van hun gevaarlijke wapens, bij spelhervattingen hebben ze veel lengte", voegt Jans toe over de nummer 6 van de Eredivisie.

Volgens Jans moet Twente het juist hebben van goed voetbal om tot scoren te komen. "Laten we dat dan maar gewoon blijven doen. We steken al weken in een uitstekende vorm en hebben zes wedstrijden op rij gewonnen. Ons laatste puntverlies was thuis tegen Sparta (3-3)", blikte de trainer vooruit. Zijn ploeg versloeg in de vorige ronde sc Heerenveen, Sparta rekende af met FC Utrecht.

Lauritsen viel zondag geblesseerd uit tegen FC Utrecht, net als Mike Eerdhuijzen. Volgens trainer Maurice Steijn zijn beide spelers weer inzetbaar tegen FC Twente.

Sparta - Twente begint donderdag om 20.00 uur. De return is zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

5 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

5 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

7 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

10 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

10 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

12 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

13 uur geleden