FC Twente-trainer Jans gunt Zerrouki in zomer mooie transfer
ENSCHEDE (ANP) - Als het aan FC Twente-trainer Ron Jans ligt blijft middenvelder Ramiz Zerrouki in ieder geval nog tot de zomer in Enschede. Jans bevestigde bij Goedemorgen Eredivisie (ESPN) dat Feyenoord opnieuw een bod heeft uitgebracht op de 24-jarige Algerijn, die zelf met een cryptische post op Instagram aangaf dat het een kwestie van tijd is voor hij overstapt naar de Rotterdamse club.
"Wij zijn bezig met een goed seizoen, mogen zelfs dromen van een mooie eindklassering. Dan ga je niet een van je beste spelers in de winter weg doen", vertelde Jans, die daarmee de woorden van Twente's technisch manager Jan Streuer zaterdag bevestigde.
"Ramiz is een goede speler en een fijne persoonlijkheid. We willen hem in de zomer de kans bieden een mooie club te vinden. Feyenoord heeft afgelopen zomer al de kans gehad hem over te nemen, maar toen wilde ze niet het bedrag betalen dat wij vroegen. Een transfer is nu niet meer aan de orde. Feyenoord staat 3 punten boven ons, we laten hem echt niet gaan."
Meer uit Voetbal
BELGRADO (ANP) - Veljko Paunovic is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Servië. Hij volgt Dragan Stojkovic op, die eerder deze maand na een nederlaag tegen Albanië (0-1) ontslag nam.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool ging woensdag zonder veel vaste basisspelers onderuit (0-3) in het duel uit de League Cup met Crystal Palace. Coach Arne Slot verdedigde na afloop zijn keuze voor een veredeld tweede elftal en verwees naar het programma dat zijn ploeg de komende anderhalve week moet afwerken. "Maar het past niet bij een club als Liverpool om zes van de laatste zeven wedstrijden te verliezen", erkende hij wel.
6 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Excelsior Maassluis leek woensdag in de eerste ronde van de KNVB-beker op weg naar een strafschoppenserie tegen Eredivisionist Excelsior, dacht ook doelman Tobias van der Kleij. "Ik was me al vijf minuten aan het voorbereiden op 'pingels', maar opeens lag-ie er aan de andere kant in", keek hij terug op het spectaculaire slot. De keeper van de tweededivisionist droomt na de 1-0-zege al van een optreden in De Kuip of de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De ploeg van trainer Arne Slot verloor in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace. Het was de vierde nederlaag op rij op Anfield.
17 uur geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Lionel Messi is veruit de bestbetaalde voetballer van de Major League Soccer. De achtvoudig winnaar van de Gouden Bal, die onlangs bijtekende bij Inter Miami, voert de salarislijst aan met 20,4 miljoen dollar (17,5 miljoen euro) per jaar. De Zuid-Koreaan Son Heung-min, onlangs aangetrokken door Los Angeles FC, staat op gepaste afstand tweede met 11,1 miljoen dollar (9,6 miljoen euro) per jaar. De Spanjaard Sergio Busquets, die aan het einde van het seizoen stopt bij Inter Miami, is de nummer drie op de lijst met 7,8 miljoen dollar.
18 uur geledenBREDA (ANP) - Heracles Almelo heeft zich drie dagen na het ontslag van coach Bas Sibum en het vertrek van technisch directeur Nico-Jan Hoogma voor de tweede ronde van de KNVB-beker geplaatst. Met interim-trainer Hendrie Krüzen op de bank won de hekkensluiter van de Eredivisie het uitduel bij NAC Breda (1-4).
18 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de thuiswedstrijd tegen Parma met 2-1 gewonnen. Mario Hermoso en Artem Dovbyk maakten in het laatste halfuur de doelpunten voor de thuisploeg. Alessandro Circati bepaalde in de slotfase de eindstand namens de bezoekers.
19 uur geleden