FC Twente-trainer Jans gunt Zerrouki in zomer mooie transfer
ENSCHEDE (ANP) - Als het aan FC Twente-trainer Ron Jans ligt blijft middenvelder Ramiz Zerrouki in ieder geval nog tot de zomer in Enschede. Jans bevestigde bij Goedemorgen Eredivisie (ESPN) dat Feyenoord opnieuw een bod heeft uitgebracht op de 24-jarige Algerijn, die zelf met een cryptische post op Instagram aangaf dat het een kwestie van tijd is voor hij overstapt naar de Rotterdamse club.
"Wij zijn bezig met een goed seizoen, mogen zelfs dromen van een mooie eindklassering. Dan ga je niet een van je beste spelers in de winter weg doen", vertelde Jans, die daarmee de woorden van Twente's technisch manager Jan Streuer zaterdag bevestigde.
"Ramiz is een goede speler en een fijne persoonlijkheid. We willen hem in de zomer de kans bieden een mooie club te vinden. Feyenoord heeft afgelopen zomer al de kans gehad hem over te nemen, maar toen wilde ze niet het bedrag betalen dat wij vroegen. Een transfer is nu niet meer aan de orde. Feyenoord staat 3 punten boven ons, we laten hem echt niet gaan."
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."
2 uur geledenRABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
17 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
18 uur geleden