Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente raakt met nederlaag in Deventer aansluiting kwijt

FC Twente raakt met nederlaag in Deventer aansluiting kwijt

DEVENTER (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie de aansluiting met koploper Feyenoord kwijt. De ploeg van de vertrekkende trainer Ron Jans verloor met 2-0 bij Go Ahead Eagles en zag de achterstand op de Rotterdammers daardoor oplopen tot 9 punten. Het duel in De Adelaarshorst lag in de eerste helft bijna een half uur stil vanwege ongeregeldheden op de tribunes.

FC Twente miste niet alleen de geblesseerde Michal Sadílek, maar ook aanvoerder Robin Pröpper en Ramiz Zerrouki konden niet meedoen. Vanaf de tribune in Deventer zagen ze hun ploeg heel slecht aan de wedstrijd beginnen. Na een kwartier spelen stond Twente al met 2-0 achter. De doorgaans zo betrouwbare doelman Lars Unnerstall liet zich in de openingsfase twee keer verrassen.

De Duitser verkeek zich eerst op een indraaiende voorzet vanaf de linkerkant van Philippe Rommens, die door iedereen - inclusief Unnerstall - werd gemist. De bal stuiterde zo het doel in. Even later zat de keeper weer mis bij een voorzet van Rommens, dit keer vanaf rechts. Isac Lidberg kopte de bal voor de handen van de uitkomende Unnerstall in het lege doel: 2-0.

Stoeltjes

Vanuit het uitvak met daarin de supporters van Twente werd daarna eerst vuurwerk gegooid, even later gevolgd door stoeltjes. Die stoeltjes belandden zowel op het veld als in het vak met de aanhangers van de thuisclub. Scheidsrechter Ingmar Oostrom besloot het duel stil te leggen en de spelers naar de kleedkamers te sturen. De onderbreking duurde bijna een half uur.

FC Twente was daarna niet bij machte om zich terug in de wedstrijd te knokken. De beste kansen waren zelfs voor Go Ahead Eagles, dat vier van de laatste vijf competitieduels had verloren en door ADO Den Haag werd uitgeschakeld in het bekertoernooi. De ploeg van trainer René Hake nestelde zich met 25 punten in de middenmoot van de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

16 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

18 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

20 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

20 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

23 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

1 dag geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

1 dag geleden