Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente nog zonder herstellende Sadílek tegen RKC Waalwijk

FC Twente nog zonder herstellende Sadílek tegen RKC Waalwijk

ENSCHEDE (ANP) - De uitwedstrijd van FC Twente bij RKC Waalwijk van zaterdag komt nog te vroeg voor Michal Sadílek. De 25-jarige Tsjech keerde afgelopen week terug op het trainingsveld, nadat hij in mei een beenblessure opliep tijdens een trainingskamp van zijn nationale ploeg. Younes Taha en Daan Rots missen ook het duel in Waalwijk.

"Het is mooi dat hij weer gedeeltes van de training mee kan doen", zei trainer Joseph Oosting over Sadílek op de site van Twente. "Michal is een speler die het elftal scherp houdt en altijd het maximale uit een dag wil halen. Het is fijn dat hij aan de beterende hand is en straks weer deel uit gaat maken van de groep."

Sadílek raakte geblesseerd na een ongeluk met een driewieler in aanloop naar het EK. Hij miste daardoor het toernooi in Duitsland en kwam dit seizoen nog niet in actie voor Twente.

Een verleden

Oosting keert zaterdag terug naar de club waar hij tussen 2021 en 2023 trainer was. "Ik heb er een verleden en het is mooi daar terug te gaan", zei de coach. "Net als RKC hebben wij ambities in deze wedstrijd. Als je kijkt naar onze laatste wedstrijden en het level dat we aantikken in de trainingen, dan zie je een stijgende lijn. Die lijn willen we doortrekken."

Twente staat met 14 punten uit acht duels op de vierde plaats. Hekkensluiter RKC wacht nog op het eerste punt. Het duel begint om 20.00 uur in Waalwijk.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

4 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

4 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

4 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

5 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

6 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

6 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

7 uur geleden