Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente nog zonder Brama tegen PSV, lichte blessure Pierie

FC Twente nog zonder Brama tegen PSV, lichte blessure Pierie

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Ron Jans kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PSV nog steeds geen beroep doen op Wout Brama. Ook Kik Pierie is er niet bij tegen de nummer 2 van de Eredivisie.

"Wout heeft de hele week meegetraind, maar is er nog niet bij dit weekend. Misschien de volgende wedstrijd", zei Jans over de absentie van zijn routinier, die op 28 november voor het laatst in de Eredivisie speelde. "Kik heeft dinsdag een tik gehad op de training, hem verwacht ik er volgende week weer bij."

Ramiz Zerrouki keerde vrijdag terug op het trainingsveld van de nummer 4. Hij greep met Algerije naast een plaatsbewijs voor het WK. Michal Sadilek miste plaatsing met Tsjechië. "We hebben het er in de groep over gehad en iedereen steunt ze. Dat gaan 30.000 Tukkers morgen hopelijk ook doen", aldus Jans. "Het is nu aan hen om tegen PSV te bewijzen dat ze mentaal ook topsporters zijn door er gewoon weer te staan."

FC Twente - PSV begint om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk baalt van tegentreffer uit hoekschop

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk baalde dat het Nederlands elftal ook tijdens het gewonnen groepsduel met Tunesië (3-1) een doelpunt na een hoekschop moest incasseren. "Weer een tegentreffer na een spelhervatting", mopperde de aanvoerder. "Ik werd opnieuw geblokt, dat moeten we beter doen."

39 minuten geleden
Koeman: slordige momenten kunnen Oranje de kop kosten

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman benadrukte dat het Nederlands elftal tegen Marokko beter moet spelen dan in de poule van het WK. "Ik zag slordige momenten die je de kop kunnen kosten", zei de bondscoach na een zege op Tunesië (3-1) in de laatste groepswedstrijd in Kansas City.

41 minuten geleden
Japan en Zweden spelen gelijk en bereiken knock-outfase op WK

DALLAS (ANP) - Japan en Zweden hebben zich op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales geplaatst. De landen speelden in Dallas met 1-1 tegen elkaar gelijk en eindigden in groep F respectievelijk als tweede en derde achter het Nederlands elftal.

1 uur geleden
Oranje klopt Tunesië met 3-1 en treft Marokko in knock-outfase WK

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de knock-outfase op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Kansas City met 3-1 winnen van het al uitgeschakelde Tunesië.

1 uur geleden
Depay evenaart met 112e interland Frank de Boer bij Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Memphis Depay is naast Frank de Boer gekomen op de ranglijst van spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal. De 32-jarige aanvaller van Corinthians kwam in de laatste groepswedstrijd van het WK tegen Tunesië als invaller in het veld voor Brian Brobbey en begon daarmee aan zijn 112e interland. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

1 uur geleden
Kluivert debuteert als invaller tegen Tunesië op WK voetbal

KANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft vrijdag zijn debuut gemaakt op het wereldkampioenschap voetbal. De 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth kwam in de derde groepswedstrijd tegen Tunesië in de 72e minuut in het veld voor Tijjani Reijnders.

1 uur geleden
Van Hecke maakt zijn eerste doelpunt voor Oranje tegen Tunesië

KANSAS CITY (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft zijn eerste doelpunt voor het Nederlands elftal gemaakt. De verdediger, die eerder deze maand de overstap maakte van Brighton & Hove Albion naar Tottenham Hotspur, kopte in de laatste groepswedstrijd op het WK in de 62e minuut uit een hoekschop de 3-1 binnen.

1 uur geleden