FC Twente nog zonder Brama tegen PSV, lichte blessure Pierie
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Ron Jans kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PSV nog steeds geen beroep doen op Wout Brama. Ook Kik Pierie is er niet bij tegen de nummer 2 van de Eredivisie.
"Wout heeft de hele week meegetraind, maar is er nog niet bij dit weekend. Misschien de volgende wedstrijd", zei Jans over de absentie van zijn routinier, die op 28 november voor het laatst in de Eredivisie speelde. "Kik heeft dinsdag een tik gehad op de training, hem verwacht ik er volgende week weer bij."
Ramiz Zerrouki keerde vrijdag terug op het trainingsveld van de nummer 4. Hij greep met Algerije naast een plaatsbewijs voor het WK. Michal Sadilek miste plaatsing met Tsjechië. "We hebben het er in de groep over gehad en iedereen steunt ze. Dat gaan 30.000 Tukkers morgen hopelijk ook doen", aldus Jans. "Het is nu aan hen om tegen PSV te bewijzen dat ze mentaal ook topsporters zijn door er gewoon weer te staan."
FC Twente - PSV begint om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
3 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
4 uur geledenEINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.
4 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.
5 uur geleden