Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente nog zonder Brama tegen PSV, lichte blessure Pierie

FC Twente nog zonder Brama tegen PSV, lichte blessure Pierie

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Ron Jans kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PSV nog steeds geen beroep doen op Wout Brama. Ook Kik Pierie is er niet bij tegen de nummer 2 van de Eredivisie.

"Wout heeft de hele week meegetraind, maar is er nog niet bij dit weekend. Misschien de volgende wedstrijd", zei Jans over de absentie van zijn routinier, die op 28 november voor het laatst in de Eredivisie speelde. "Kik heeft dinsdag een tik gehad op de training, hem verwacht ik er volgende week weer bij."

Ramiz Zerrouki keerde vrijdag terug op het trainingsveld van de nummer 4. Hij greep met Algerije naast een plaatsbewijs voor het WK. Michal Sadilek miste plaatsing met Tsjechië. "We hebben het er in de groep over gehad en iedereen steunt ze. Dat gaan 30.000 Tukkers morgen hopelijk ook doen", aldus Jans. "Het is nu aan hen om tegen PSV te bewijzen dat ze mentaal ook topsporters zijn door er gewoon weer te staan."

FC Twente - PSV begint om 18.45 uur.

Meer uit Voetbal

Rashford leidt FC Barcelona langs Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.

2 uur geleden
Manchester City rekent in Champions League af met tiental Napoli

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.

2 uur geleden
Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

4 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

8 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

8 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

14 uur geleden