FC Twente neemt Noor Kjølø over van PSV
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente meldt de komst van de 20-jarige Noorse middenvelder Mathias Kjølø. De Eredivisieclub uit Enschede neemt de jeugdinternational over van PSV. Hij heeft een contract voor drie seizoenen getekend, met de optie voor nog een jaar.
Kjølø speelde de afgelopen seizoenen 74 competitieduels voor Jong PSV en scoorde daarin vijf keer. Hij is de aanvoerder van Noorwegen onder 20. "Mathias is een allround middenvelder met een sterke drive en een goede mentaliteit", zegt technisch directeur Jan Streuer. "Een talentvolle jongen voor de toekomst, hij krijgt de kans zich bij FC Twente te laten zien."
Eerder haalde FC Twente Sem Steijn weg bij ADO Den Haag.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
33 minuten geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
8 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
15 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
16 uur geleden