Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente neemt keeper Unnerstall transfervrij over van PSV

FC Twente neemt keeper Unnerstall transfervrij over van PSV

ENSCHEDE (ANP) - Doelman Lars Unnerstall verlaat komende zomer PSV voor FC Twente. De 30-jarige Duitser tekent in Enschede een contract voor vier seizoenen. FC Twente hoeft geen transfersom voor hem te betalen.

FC Twente was op zoek naar een doelman omdat Joel Drommel aan het einde van het seizoen zijn loopbaan bij een andere club wil vervolgen. "We wilden niet te lang wachten om een goede ervaren doelman binnen te halen", laat technisch directeur Jan Streuer van de club uit Enschede weten.

"Lars is voor FC Twente een geweldige doelman", zegt Streuer over de Duitser die bij PSV tweede keus is achter eerste doelman Yvon Mvogo. "Hij speelt al een aantal seizoenen in de Eredivisie en heeft zich veelvuldig kunnen onderscheiden. Dat heeft hij bij VVV gedaan, maar ook in zijn wedstrijden voor PSV. Hij heeft een ruime ervaring en barst ook van de ambities. Daarom is het mooi dat we een contract voor vier seizoenen zijn overeengekomen."

"Ik had na de gesprekken met Jan Streuer en Ron Jans snel een goed gevoel bij FC Twente", vertelt Unnerstall. "De club is ambitieus, net als ik. Ik kom uit de buurt en ken FC Twente vrij goed. Met Schalke 04 hebben we hier gespeeld en dan zie je wat voor mooie club dit is met haar supporters en de sfeer in het stadion. Hopelijk is dat volgend seizoen weer terug."

Unnerstall verdedigde 47 wedstrijden het doel van Schalke 04. Hij speelde later ook voor FC Aarau, Fortuna Düsseldorf en VVV-Venlo.

Meer uit Voetbal

Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

56 minuten geleden
FC Barcelona ziet Raphinha terugkeren voor mogelijk kampioensduel

BARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.

1 uur geleden
Klaassen ontbreekt bij Ajax in topper tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."

1 uur geleden
Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

4 uur geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

4 uur geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

5 uur geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

5 uur geleden