FC Twente neemt Belgische keepster Lemey over van Werder Bremen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft keepster Diede Lemey overgenomen van Werder Bremen. De 28-jarige Belgische tekende een contract tot medio 2026, meldde de landskampioen.
Lemey speelde in eigen land bij Anderlecht en stapte over naar de Italiaanse Serie A, waar ze uitkwam voor Hellas Verona, Atalanta Mozzanica en Sassuolo. In 2022 vertrok ze naar Fortuna Sittard, waar ze tot en met vorig seizoen onder de lat stond. Sinds deze zomer speelde ze in Bremen.
"Ik ken FC Twente al vanuit de BeNe League toen ik bij Anderlecht speelde", reageerde Lemey via de club. "FC Twente is een fantastische club die elk jaar belangrijk is in de competitie en in de ontwikkeling van het vrouwenvoetbal. Nadat ik hier mijn plek heb gevonden hoop ik uiteindelijk belangrijk te zijn voor het team, daar ga ik keihard voor werken."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
8 uur geleden