FC Twente neemt Belgische keepster Lemey over van Werder Bremen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft keepster Diede Lemey overgenomen van Werder Bremen. De 28-jarige Belgische tekende een contract tot medio 2026, meldde de landskampioen.
Lemey speelde in eigen land bij Anderlecht en stapte over naar de Italiaanse Serie A, waar ze uitkwam voor Hellas Verona, Atalanta Mozzanica en Sassuolo. In 2022 vertrok ze naar Fortuna Sittard, waar ze tot en met vorig seizoen onder de lat stond. Sinds deze zomer speelde ze in Bremen.
"Ik ken FC Twente al vanuit de BeNe League toen ik bij Anderlecht speelde", reageerde Lemey via de club. "FC Twente is een fantastische club die elk jaar belangrijk is in de competitie en in de ontwikkeling van het vrouwenvoetbal. Nadat ik hier mijn plek heb gevonden hoop ik uiteindelijk belangrijk te zijn voor het team, daar ga ik keihard voor werken."
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
4 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
6 uur geleden