Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente na ruime zege met goed gevoel naar Manchester United

FC Twente na ruime zege met goed gevoel naar Manchester United

ALMERE (ANP) - FC Twente heeft drie dagen voor het uitduel met Manchester United in de Europa League een ruime overwinning geboekt op Almere City FC. Aan de hand van Sem Steijn was de formatie van Joseph Oosting met 5-0 te sterk in Flevoland.

Het was voor FC Twente de tweede zege in zes dagen tijd, na de 2-0-overwinning op sc Heerenveen van afgelopen dinsdag. Net als tegen de Friezen tekende Steijn tegen Almere voor rust voor de twee treffers van Twente. Sam Lammers, Ricky van Wolfswinkel en Anass Salah-Eddine voerden na rust de score op.

Ondanks de grote uitslag had Twente voor rust de handen vol aan het goed spelende Almere. De thuisploeg kreeg kansen via onder anderen Kornelius Hansen en Junior Kadile, maar wist Twente-keeper Lars Unnerstall niet te passeren.

Verre hoek

Steijn was wel doeltreffend. Hij kopte in de negende minuut fraai de 1-0 binnen en verdubbelde vlak voor rust de voorsprong met een geplaatst schot in de hoek. De topscorer van de Eredivisie staat nu op zes treffers na zes duels.

Lammers tekende tien minuten na rust voor de 3-0, waarna Van Wolfswinkel de vierde treffer maakte. De invaller vond eerst een tegenstander op zijn weg, maar schoot daarna zelf de rebound binnen. Salah-Eddine zette de eindstand op het bord met een schot in de verre hoek.

FC Twente is de nummer 4 van de Eredivisie. De ploeg heeft 11 punten na zes duels. Nummer 17 Almere heeft 2 punten.

Meer uit Voetbal

Spaanse Bonmatí heeft hersenvliesontsteking vlak voor EK

LEGANÉS (ANP/RTR) - Wereldkampioen Spanje is vlak voor het EK in Zwitserland in grote onzekerheid of het kan beschikken over Gouden Bal-winnares Aitana Bonmatí. De middenveldster van FC Barcelona ligt in het ziekenhuis met een hersenvliesontsteking. "Het is nog niet duidelijk hoe lang ze afwezig zal zijn", zei bondscoach Montse Tomé na de oefenzege op Japan (3-1).

4 uur geleden
FC Twente contracteert Israëlische verdediger Lemkin

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.

16 uur geleden
Kuijt volgt bij FC Dordrecht Boel op als hoofdtrainer

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.

17 uur geleden
Perisic verlengt contract bij PSV met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.

17 uur geleden
Oranjevrouwen winnen besloten oefenduel met 3-0 van Finland

LEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.

21 uur geleden
Van Gastel vervolgt trainersloopbaan in Indonesië

YOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.

21 uur geleden
Van Nistelrooij weg als coach bij gedegradeerd Leicester City

LEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.

1 dag geleden