Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente mogelijk tegen Fenerbahçe van Tadic in Conference League

FC Twente mogelijk tegen Fenerbahçe van Tadic in Conference League

NYON (ANP) - FC Twente treft mogelijk de Turkse topclub Fenerbahçe in de play-offs van de Conference League. De ploeg van trainer Joseph Oosting moet zelf in de derde voorronde eerst af zien te rekenen met Riga FC uit Letland. Fenerbahçe strijdt met de Sloveense club Maribor om een plek in de laatste voorronde van het derde Europese bekertoernooi.

De Servische aanvaller Dusan Tadic verruilde Ajax deze zomer voor de club uit Istanbul. Tussen 2012 en 2014 speelde Tadic voor FC Twente. Fenerbahçe versterkte zich ook met Sebastian Szymanski, die vorig seizoen kampioen werd met Feyenoord.

AZ lootte maandag op het hoofdkantoor van de Europese voetbalbond UEFA in Nyon eveneens mee voor de play-offs van de Conference League. De Alkmaarders spelen tegen FC Arouca uit Portugal of de Noorse club SK Brann als ze in de derde voorronde weten te winnen van FC Santa Coloma uit Andorra.

Verlenging

FC Twente rekende in de tweede voorronde af met de Zweedse club Hammarby IF, al hadden de Tukkers daar in de return wel een verlenging voor nodig. Sem Steijn, die in Enschede het enige doelpunt had gemaakt, tekende in het extra half uur voor de 1-1 en leidde Twente zo een ronde verder.

De ploeg van Oosting speelt donderdag thuis tegen Riga, de return is een week later. AZ begint tegen Santa Coloma met een uitwedstrijd. De play-offs zijn op 24 en 31 augustus. De winnaars plaatsen zich voor de groepsfase van de Conference League.

Meer uit Voetbal

NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

7 minuten geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

1 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

1 uur geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

2 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

3 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

4 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

4 uur geleden