FC Twente moet thuisduel met Union volgens coach Oosting winnen
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting van FC Twente ziet het als een 'must' om de thuiswedstrijd in de Europa League tegen Union Saint-Gilloise, donderdag om 21.00 uur, te winnen. De Belgische middenmoter heeft dit seizoen nog niet gewonnen op Europees niveau.
"We willen onze ambitie achterna, die moeten we morgen tonen en voor het resultaat gaan. Het is een belangrijk potje. Als we echt wat willen denk ik dat we moeten winnen van Union. Het wordt een mooie uitdaging", zei Oosting op een persconferentie.
"Ze spelen al een paar jaar langer op dit niveau en hebben wat meer ervaring in Europa. Ze kunnen echt goed georganiseerd verdedigen en hebben veel discipline. Een ploeg die man-tot-mangevechten aangaat. Union speelt vanuit de omschakeling en daarom moeten we goed aan de bal zijn. Ook moeten we proberen ruimtes te vinden die er vallen, maar ook met name de ruimtes erachter."
Eerste doelpunt
Sem Steijn hoopt tegen Union zijn eerste doelpunt van het seizoen in de Europa League te maken. "Eerlijk gezegd ben ik er niet echt mee bezig. Laten we er morgen een inschieten. Dan hoeven we het daar ook niet meer over te hebben", zei Steijn, die Twente drie keer gelijk zag spelen, maar nog niet zag winnen. "We hebben ons laten zien dit seizoen en al mooie wedstrijden gespeeld. We hebben het goed gedaan en willen onszelf belonen morgen, zodat we nog meer mooie Europese duels kunnen spelen."
FC Twente mist Bart van Rooij door een schorsing. Youri Regeer vervangt hem op de rechtsbackpositie.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
23 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden