Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente moet thuisduel met Union volgens coach Oosting winnen

FC Twente moet thuisduel met Union volgens coach Oosting winnen

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting van FC Twente ziet het als een 'must' om de thuiswedstrijd in de Europa League tegen Union Saint-Gilloise, donderdag om 21.00 uur, te winnen. De Belgische middenmoter heeft dit seizoen nog niet gewonnen op Europees niveau.

"We willen onze ambitie achterna, die moeten we morgen tonen en voor het resultaat gaan. Het is een belangrijk potje. Als we echt wat willen denk ik dat we moeten winnen van Union. Het wordt een mooie uitdaging", zei Oosting op een persconferentie.

"Ze spelen al een paar jaar langer op dit niveau en hebben wat meer ervaring in Europa. Ze kunnen echt goed georganiseerd verdedigen en hebben veel discipline. Een ploeg die man-tot-mangevechten aangaat. Union speelt vanuit de omschakeling en daarom moeten we goed aan de bal zijn. Ook moeten we proberen ruimtes te vinden die er vallen, maar ook met name de ruimtes erachter."

Eerste doelpunt

Sem Steijn hoopt tegen Union zijn eerste doelpunt van het seizoen in de Europa League te maken. "Eerlijk gezegd ben ik er niet echt mee bezig. Laten we er morgen een inschieten. Dan hoeven we het daar ook niet meer over te hebben", zei Steijn, die Twente drie keer gelijk zag spelen, maar nog niet zag winnen. "We hebben ons laten zien dit seizoen en al mooie wedstrijden gespeeld. We hebben het goed gedaan en willen onszelf belonen morgen, zodat we nog meer mooie Europese duels kunnen spelen."

FC Twente mist Bart van Rooij door een schorsing. Youri Regeer vervangt hem op de rechtsbackpositie.

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

1 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

1 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

1 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

2 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

2 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in Belgiƫ voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

2 uur geleden