Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente mist tijdens thuisduels steun van eigen aanhang

FC Twente mist tijdens thuisduels steun van eigen aanhang

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente blijft het lastig houden als er tijdens thuiswedstrijden geen fanatieke supporters op de tribune zitten. De ploeg van trainer Ron Jans ging zondag in eigen stadion ook onderuit tegen VVV-Venlo (0-1).

FC Twente vestigde een negatief clubrecord met een vijfde competitienederlaag op rij in de Grolsch Veste. VVV is uitstekend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen, met drie overwinningen en een gelijkspel. Niet topscorer Georgios Giakoumakis maar Torino Hunte maakte het doelpunt. Vlak voor de 0-1 stond doelman Joël Drommel van FC Twente al een treffer van de ingevallen Hunte in de weg.

FC Twente kreeg in het eerste uur de beste kansen. Danilo en Queensy Menig stuitten echter op doelman Thorsten Kirschbaum. Danilo schoot in de tweede helft ook nog rakelings naast. Luciano Narsingh mocht na ruim een uur invallen bij FC Twente. De aanvaller kwam afgelopen week op huurbasis over van Feyenoord. Hij is de beoogde vervanger van Vaclav Cerny, die anderhalve week geleden een zware knieblessure opliep.

De spelers van FC Twente stonden voor het duel stil bij hun ploeggenoot uit Tsjechië. Ze droegen een shirt met de tekst: wees sterk Vaclav. Cerny zag dat vanaf een lege tribune en kreeg tranen in beide ogen.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

6 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

7 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

7 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

8 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

9 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

11 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

12 uur geleden