FC Twente mist doelman Drommel in bekerduel
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente moet het dinsdag in de bekerwedstrijd tegen De Graafschap doen zonder doelman Joël Drommel. De nummer 1 onder de lat bij Twente heeft lichte klachten. Ook middenvelder Jesse Bosch ontbreekt tegen de ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie.
Trainer Ron Jans rekent erop dat Drommel en Bosch in de loop van de week weer aansluiten bij zijn selectie. Twente, dat afgelopen weekeinde bij FC Utrecht (2-1) de eerste nederlaag van dit seizoen incasseerde, ontvangt zaterdag PEC Zwolle voor de competitie.
"Drie wedstrijden in een week, heerlijk", aldus Jans. "We geven dinsdag tegen De Graafschap een paar spelers de kans zich te laten zien. Het hoogtepunt in mijn trainerscarrière was het winnen van de KNVB-beker met PEC Zwolle, dat zal ik nooit vergeten. Dat wil ik graag doorgeven aan de jongens: zes wedstrijden en je hebt een geweldige prestatie neergezet en een geweldig feest."
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Ousmane Dembélé benadrukte na zijn hattrick tegen Noorwegen op het wereldkampioenschap voetbal (4-1) dat het Franse elftal niet mag verslappen. "Dit is een uniek en belangrijk moment voor mij. Maar ik vond mijn wedstrijd tegen Senegal of tegen Irak beter. Ik denk dat ik toen een grotere rol had, dus ik geloof dat we gefocust moeten blijven, want er komen nog belangrijke dingen aan", aldus de aanvaller van Paris Saint-Germain.
58 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Didier Deschamps sluit op het wereldkampioenschap voetbal zaterdag weer aan bij het Franse elftal. De 57-jarige bondscoach was teruggegaan naar eigen land om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
59 minuten geledenTORONTO (ANP) - Senegal heeft met de zege op Irak de kansen levend gehouden voor een vervolg op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Pape Thiaw versloeg in Toronto Irak met 5-0 en kan als nummer 3 in Groep I de tweede ronde nog halen. Irak speelde het grootste deel van de wedstrijd met tien man na de rode kaart voor Rebin Sulaka.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Frankrijk is mede door een hattrick van Ousmane Dembélé op het WK voetbal door de zege op Noorwegen groepswinnaar geworden. De Fransen wonnen in het Boston Stadium in Foxborough met 4-1 van de Noren, die desondanks als tweede eindigen in de groep.
2 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - Een Afrikaanse winnaar van het wereldkampioenschap voetbal is volgens Sébastien Desabre "slechts een kwestie van tijd". Dat zei de bondscoach van de Democratische Republiek Congo vrijdag, in aanloop naar het laatste groepsduel op het WK met Oezbekistan.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Middenvelder Dani Ceballos vertrekt na zeven seizoenen bij Real Madrid. De 29-jarige Spanjaard kondigde zijn afscheid aan op X. Real Madrid bevestigde het vertrek kort daarop.
3 uur geledenVERSAILLES (ANP/RTR) - Voetballer Achraf Hakimi, momenteel met Marokko actief op het WK voetbal, gaat in cassatie tegen een uitspraak die bepaalde dat hij terecht moet staan voor een verkrachtingszaak uit 2023 waarin hij verdachte is. Dat heeft zijn advocaat aan persbureau Reuters bevestigd.
4 uur geleden