FC Twente mist doelman Drommel in bekerduel
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente moet het dinsdag in de bekerwedstrijd tegen De Graafschap doen zonder doelman Joël Drommel. De nummer 1 onder de lat bij Twente heeft lichte klachten. Ook middenvelder Jesse Bosch ontbreekt tegen de ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie.
Trainer Ron Jans rekent erop dat Drommel en Bosch in de loop van de week weer aansluiten bij zijn selectie. Twente, dat afgelopen weekeinde bij FC Utrecht (2-1) de eerste nederlaag van dit seizoen incasseerde, ontvangt zaterdag PEC Zwolle voor de competitie.
"Drie wedstrijden in een week, heerlijk", aldus Jans. "We geven dinsdag tegen De Graafschap een paar spelers de kans zich te laten zien. Het hoogtepunt in mijn trainerscarrière was het winnen van de KNVB-beker met PEC Zwolle, dat zal ik nooit vergeten. Dat wil ik graag doorgeven aan de jongens: zes wedstrijden en je hebt een geweldige prestatie neergezet en een geweldig feest."
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
28 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
3 uur geleden