FC Twente mist doelman Drommel in bekerduel
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente moet het dinsdag in de bekerwedstrijd tegen De Graafschap doen zonder doelman Joël Drommel. De nummer 1 onder de lat bij Twente heeft lichte klachten. Ook middenvelder Jesse Bosch ontbreekt tegen de ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie.
Trainer Ron Jans rekent erop dat Drommel en Bosch in de loop van de week weer aansluiten bij zijn selectie. Twente, dat afgelopen weekeinde bij FC Utrecht (2-1) de eerste nederlaag van dit seizoen incasseerde, ontvangt zaterdag PEC Zwolle voor de competitie.
"Drie wedstrijden in een week, heerlijk", aldus Jans. "We geven dinsdag tegen De Graafschap een paar spelers de kans zich te laten zien. Het hoogtepunt in mijn trainerscarrière was het winnen van de KNVB-beker met PEC Zwolle, dat zal ik nooit vergeten. Dat wil ik graag doorgeven aan de jongens: zes wedstrijden en je hebt een geweldige prestatie neergezet en een geweldig feest."
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi heeft in een uitverkocht Estadio Monumental zijn 208e en laatste interland voor Argentinië gespeeld. De 39-jarige wereldster nam in de nacht van dinsdag op woensdag in Buenos Aires met zijn laatste optreden in een vriendschappelijk duel tegen Benin afscheid van de nationale ploeg.
4 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Argentinië is gaan zitten voor de laatste interland van Lionel Messi. Hij neemt in de nacht van dinsdag op woensdag afscheid als international voor 80.000 toeschouwers in een uitverkocht Estadio Monumental. De 39-jarige spelmaker doet met La Albiceleste mee in een vriendschappelijke wedstrijd tegen het Afrikaanse Benin. Na een kwartier spelen staat het nog 0-0.
7 uur geledenSPLIT (ANP) - Kroatië heeft zich na de pijnlijke 7-0-nederlaag tegen Engeland in de Nations League gerevancheerd met een goed optreden tegen wereldkampioen Spanje. Het stond in Split lang 1-1, maar Mikel Merino bezorgde Spanje in de slotfase toch de zege: 1-2.
10 uur geledenLISSABON (ANP) - De Portugese voetbalvedette Cristiano Ronaldo keert het nationale elftal nog niet de rug toe. Hij blijft beschikbaar, laat hij weten in een uitgebreide verklaring die door Portugese media werd verspreid.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane is dinsdagavond gedeeld recordinternational van het Engelse nationale voetbalelftal geworden. Door zijn basisplaats tegen Tsjechië in de Nations League evenaart de spits het record van 125 interlands van doelman Peter Shilton, die tussen 1970 en 1990 voor de 'Three Lions' speelde.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Jong Oranje heeft zichzelf alsnog de kans verschaft om zich te plaatsen voor het EK voetbal van 2027 in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger won in Doetinchem de laatste kwalificatiewedstrijd met 4-0 van Jong Bosnië en Herzegovina en eindigde in de poule als tweede, de plek die rechtgeeft op het spelen van een play-off.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft zijn steun uitgesproken voor het Surinaamse voetbalelftal vanwege racistische incidenten tijdens de Nations League-wedstrijd tegen Guatemala. Dat laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond dinsdag weten aan het ANP.
14 uur geleden