Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente met Unnerstall en Van Wolfswinkel naar Olympiakos

FC Twente met Unnerstall en Van Wolfswinkel naar Olympiakos

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan donderdag in het Europa League-duel bij Olympiakos weer beschikken over doelman Lars Unnerstall en aanvaller Ricky van Wolfswinkel. Het tweetal zit bij de selectie die de club via sociale media heeft bekendgemaakt.

"We hebben vanavond nog een training hier en het ziet er goed uit", zei trainer Joseph Oosting, geciteerd op de website van FC Twente, later tijdens de persconferentie. "Vanavond zitten we nog met elkaar en dan bespreken we het. Als beiden inzetbaar zijn, gaan we denk ik wel wat wijzigen."

Unnerstall raakte begin deze maand in de warming-up voor het gewonnen duel met Go Ahead Eagles (3-2) geblesseerd en miste ook de uitwedstrijd tegen PSV afgelopen vrijdag (6-1). Van Wolfswinkel ontbrak ook in Eindhoven.

Drie keer gelijk

FC Twente speelde in de eerste vijf Europa League-wedstrijden drie keer gelijk en verloor twee keer. De club staat 29e, Olympiakos 14e.

"We hebben nog een aantal wedstrijden te spelen in de Europa League en ik denk niet in laatste kansen", gaf Oosting aan. "Het Griekse voetbal staat bekend om zijn passie en het woord verliezen kennen ze niet. Olympiakos heeft een heel goed elftal en het wordt taai. Niet voor niets hebben zij vorig jaar de Conference League gewonnen."

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

2 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

2 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

3 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

5 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

15 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

16 uur geleden