FC Twente met Unnerstall en Van Wolfswinkel naar Olympiakos
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan donderdag in het Europa League-duel bij Olympiakos weer beschikken over doelman Lars Unnerstall en aanvaller Ricky van Wolfswinkel. Het tweetal zit bij de selectie die de club via sociale media heeft bekendgemaakt.
"We hebben vanavond nog een training hier en het ziet er goed uit", zei trainer Joseph Oosting, geciteerd op de website van FC Twente, later tijdens de persconferentie. "Vanavond zitten we nog met elkaar en dan bespreken we het. Als beiden inzetbaar zijn, gaan we denk ik wel wat wijzigen."
Unnerstall raakte begin deze maand in de warming-up voor het gewonnen duel met Go Ahead Eagles (3-2) geblesseerd en miste ook de uitwedstrijd tegen PSV afgelopen vrijdag (6-1). Van Wolfswinkel ontbrak ook in Eindhoven.
Drie keer gelijk
FC Twente speelde in de eerste vijf Europa League-wedstrijden drie keer gelijk en verloor twee keer. De club staat 29e, Olympiakos 14e.
"We hebben nog een aantal wedstrijden te spelen in de Europa League en ik denk niet in laatste kansen", gaf Oosting aan. "Het Griekse voetbal staat bekend om zijn passie en het woord verliezen kennen ze niet. Olympiakos heeft een heel goed elftal en het wordt taai. Niet voor niets hebben zij vorig jaar de Conference League gewonnen."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
15 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
16 uur geleden