Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente met Unnerstall en Van Wolfswinkel naar Olympiakos

FC Twente met Unnerstall en Van Wolfswinkel naar Olympiakos

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan donderdag in het Europa League-duel bij Olympiakos weer beschikken over doelman Lars Unnerstall en aanvaller Ricky van Wolfswinkel. Het tweetal zit bij de selectie die de club via sociale media heeft bekendgemaakt.

"We hebben vanavond nog een training hier en het ziet er goed uit", zei trainer Joseph Oosting, geciteerd op de website van FC Twente, later tijdens de persconferentie. "Vanavond zitten we nog met elkaar en dan bespreken we het. Als beiden inzetbaar zijn, gaan we denk ik wel wat wijzigen."

Unnerstall raakte begin deze maand in de warming-up voor het gewonnen duel met Go Ahead Eagles (3-2) geblesseerd en miste ook de uitwedstrijd tegen PSV afgelopen vrijdag (6-1). Van Wolfswinkel ontbrak ook in Eindhoven.

Drie keer gelijk

FC Twente speelde in de eerste vijf Europa League-wedstrijden drie keer gelijk en verloor twee keer. De club staat 29e, Olympiakos 14e.

"We hebben nog een aantal wedstrijden te spelen in de Europa League en ik denk niet in laatste kansen", gaf Oosting aan. "Het Griekse voetbal staat bekend om zijn passie en het woord verliezen kennen ze niet. Olympiakos heeft een heel goed elftal en het wordt taai. Niet voor niets hebben zij vorig jaar de Conference League gewonnen."

Meer uit Voetbal

Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

18 minuten geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

3 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

4 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

5 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

6 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

6 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

6 uur geleden