FC Twente met Unnerstall en Van Wolfswinkel naar Olympiakos
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan donderdag in het Europa League-duel bij Olympiakos weer beschikken over doelman Lars Unnerstall en aanvaller Ricky van Wolfswinkel. Het tweetal zit bij de selectie die de club via sociale media heeft bekendgemaakt.
"We hebben vanavond nog een training hier en het ziet er goed uit", zei trainer Joseph Oosting, geciteerd op de website van FC Twente, later tijdens de persconferentie. "Vanavond zitten we nog met elkaar en dan bespreken we het. Als beiden inzetbaar zijn, gaan we denk ik wel wat wijzigen."
Unnerstall raakte begin deze maand in de warming-up voor het gewonnen duel met Go Ahead Eagles (3-2) geblesseerd en miste ook de uitwedstrijd tegen PSV afgelopen vrijdag (6-1). Van Wolfswinkel ontbrak ook in Eindhoven.
Drie keer gelijk
FC Twente speelde in de eerste vijf Europa League-wedstrijden drie keer gelijk en verloor twee keer. De club staat 29e, Olympiakos 14e.
"We hebben nog een aantal wedstrijden te spelen in de Europa League en ik denk niet in laatste kansen", gaf Oosting aan. "Het Griekse voetbal staat bekend om zijn passie en het woord verliezen kennen ze niet. Olympiakos heeft een heel goed elftal en het wordt taai. Niet voor niets hebben zij vorig jaar de Conference League gewonnen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
3 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
12 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
15 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
15 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
17 uur geleden