FC Twente met Brenet en Regeer naar Istanbul
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is woensdag met Joshua Brenet en Youri Regeer in het vliegtuig gestapt naar Istanbul voor de komende ontmoeting met Fenerbahçe in de play-offs van de Conference League. Beide spelers zijn op tijd hersteld van blessures die ze zondag opliepen in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle in de Eredivisie.
Middenvelder Regeer moest zich in de 30e minuut laten vervangen en verdediger Brenet in de 35e minuut. Met Mathias Kjølø en Alfons Sampsted als vervangers won FC Twente met 3-1. De Enschedeërs zijn na twee speelronden nog zonder puntenverlies, net als AZ, PSV en sc Heerenveen.
Twente wordt donderdag in Istanbul, waar om 19.00 uur Nederlandse tijd wordt afgetrapt, gesteund door 350 tot 400 fans. Fenerbahçe mag een week later geen supporters meenemen naar Nederland. De Turkse club is door de UEFA geschorst voor de rellen in de uitwedstrijd tegen NK Maribor in de derde voorronde.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
3 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
22 uur geleden