FC Twente mag maar 400 fans meenemen naar FC Utrecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag volgende week zondag maar vierhonderd supporters meenemen naar het uitduel met FC Utrecht. Dat zijn beide clubs en de lokale autoriteiten van Utrecht en Enschede met elkaar overeengekomen.
FC Twente laat weten dat het teleurgesteld is in die uitkomst. Toch legt de club zich bij de beslissing neer. "Gelijk met de voorbereidingen op deze specifieke wedstrijd is er een afspraak geweest tussen beide clubs om een plan op te stellen dat gericht is op normalisatie", meldt FC Twente. "Het doel daarvan is om stapsgewijs op te bouwen naar volle uitvakken bij zowel de thuis- als de uitwedstrijden tegen FC Utrecht. Deze afspraak wordt vervolgd na de eerstvolgende competitiewedstrijd in Utrecht."
Duels tussen FC Utrecht en FC Twente werden de afgelopen jaren een paar keer ontsierd door supportersrellen. De tribune voor fans van de bezoekende club in De Galgenwaard biedt plaats aan 1200 fans.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
3 uur geleden