FC Twente mag maar 400 fans meenemen naar FC Utrecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag volgende week zondag maar vierhonderd supporters meenemen naar het uitduel met FC Utrecht. Dat zijn beide clubs en de lokale autoriteiten van Utrecht en Enschede met elkaar overeengekomen.
FC Twente laat weten dat het teleurgesteld is in die uitkomst. Toch legt de club zich bij de beslissing neer. "Gelijk met de voorbereidingen op deze specifieke wedstrijd is er een afspraak geweest tussen beide clubs om een plan op te stellen dat gericht is op normalisatie", meldt FC Twente. "Het doel daarvan is om stapsgewijs op te bouwen naar volle uitvakken bij zowel de thuis- als de uitwedstrijden tegen FC Utrecht. Deze afspraak wordt vervolgd na de eerstvolgende competitiewedstrijd in Utrecht."
Duels tussen FC Utrecht en FC Twente werden de afgelopen jaren een paar keer ontsierd door supportersrellen. De tribune voor fans van de bezoekende club in De Galgenwaard biedt plaats aan 1200 fans.
Meer uit Voetbal
SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
18 uur geleden