FC Twente mag maar 400 fans meenemen naar FC Utrecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag volgende week zondag maar vierhonderd supporters meenemen naar het uitduel met FC Utrecht. Dat zijn beide clubs en de lokale autoriteiten van Utrecht en Enschede met elkaar overeengekomen.
FC Twente laat weten dat het teleurgesteld is in die uitkomst. Toch legt de club zich bij de beslissing neer. "Gelijk met de voorbereidingen op deze specifieke wedstrijd is er een afspraak geweest tussen beide clubs om een plan op te stellen dat gericht is op normalisatie", meldt FC Twente. "Het doel daarvan is om stapsgewijs op te bouwen naar volle uitvakken bij zowel de thuis- als de uitwedstrijden tegen FC Utrecht. Deze afspraak wordt vervolgd na de eerstvolgende competitiewedstrijd in Utrecht."
Duels tussen FC Utrecht en FC Twente werden de afgelopen jaren een paar keer ontsierd door supportersrellen. De tribune voor fans van de bezoekende club in De Galgenwaard biedt plaats aan 1200 fans.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
5 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden