FC Twente mag maar 400 fans meenemen naar FC Utrecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag volgende week zondag maar vierhonderd supporters meenemen naar het uitduel met FC Utrecht. Dat zijn beide clubs en de lokale autoriteiten van Utrecht en Enschede met elkaar overeengekomen.
FC Twente laat weten dat het teleurgesteld is in die uitkomst. Toch legt de club zich bij de beslissing neer. "Gelijk met de voorbereidingen op deze specifieke wedstrijd is er een afspraak geweest tussen beide clubs om een plan op te stellen dat gericht is op normalisatie", meldt FC Twente. "Het doel daarvan is om stapsgewijs op te bouwen naar volle uitvakken bij zowel de thuis- als de uitwedstrijden tegen FC Utrecht. Deze afspraak wordt vervolgd na de eerstvolgende competitiewedstrijd in Utrecht."
Duels tussen FC Utrecht en FC Twente werden de afgelopen jaren een paar keer ontsierd door supportersrellen. De tribune voor fans van de bezoekende club in De Galgenwaard biedt plaats aan 1200 fans.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
3 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
8 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
23 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden