Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente maakt tegen Excelsior 0-2-achterstand ongedaan en wint

FC Twente maakt tegen Excelsior 0-2-achterstand ongedaan en wint

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in de Eredivisie de tiende zege van het seizoen behaald. Excelsior werd met 4-2 verslagen, na een 2-0-achterstand. Kantelpunt was een rode kaart voor Excelsior-verdediger Arthur Zagré na 25 minuten.

De Rotterdammers verrasten binnen het kwartier met twee doelpunten. Eerst knalde Troy Parrott met links de bal achter doelman Lars Unnerstall en even later maakte Sven Nieuwpoort met het hoofd pas zijn tweede Eredivisiegoal. In 2014 scoorde hij in dienst van Go Ahead Eagles.

Na de rode kaart voor Zagré, na een wilde tackle op Daan Rots, moest Excelsior met tien man verder. Vlak voor rust kopte Manfred Ugalde de 1-2 binnen, waarna Twente in de tweede helft het duel naar zich toetrok.

De halverwege ingevallen Ricky van Wolfswinkel benutte na bijna een uur een strafschop na hands van Siebe Horemans en tien minuten voor tijd zorgde hij op aangeven van Ugalde voor de 3-2. Met een fraai afstandsschot bepaalde de al in de eerste helft ingevallen Younes Taha de eindstand.

Meer uit Voetbal

Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

3 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

4 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

5 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

5 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

15 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

17 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

20 uur geleden