FC Twente maakt tegen Excelsior 0-2-achterstand ongedaan en wint
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in de Eredivisie de tiende zege van het seizoen behaald. Excelsior werd met 4-2 verslagen, na een 2-0-achterstand. Kantelpunt was een rode kaart voor Excelsior-verdediger Arthur Zagré na 25 minuten.
De Rotterdammers verrasten binnen het kwartier met twee doelpunten. Eerst knalde Troy Parrott met links de bal achter doelman Lars Unnerstall en even later maakte Sven Nieuwpoort met het hoofd pas zijn tweede Eredivisiegoal. In 2014 scoorde hij in dienst van Go Ahead Eagles.
Na de rode kaart voor Zagré, na een wilde tackle op Daan Rots, moest Excelsior met tien man verder. Vlak voor rust kopte Manfred Ugalde de 1-2 binnen, waarna Twente in de tweede helft het duel naar zich toetrok.
De halverwege ingevallen Ricky van Wolfswinkel benutte na bijna een uur een strafschop na hands van Siebe Horemans en tien minuten voor tijd zorgde hij op aangeven van Ugalde voor de 3-2. Met een fraai afstandsschot bepaalde de al in de eerste helft ingevallen Younes Taha de eindstand.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geleden