Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente maakt geen fout en boekt zege op Almere City

FC Twente maakt geen fout en boekt zege op Almere City

Enschede (ANP) - FC Twente heeft anderhalve week voor de belangrijke wedstrijd tegen AZ geen fout gemaakt tegen Almere City. De nummer 3 van de Eredivisie was in het eigen stadion met 3-1 te sterk voor de ploeg van de vertrekkende trainer Alex Pastoor.

Twente staat met nog drie duels te gaan op 63 punten, 8 meer dan AZ. De nummer 4 van de ranglijst speelt zondag nog een uitwedstrijd bij NEC. Volgende week treffen Twente en AZ elkaar in Alkmaar. De derde plaats geeft recht op een ticket voor de voorronden van de Champions League. De nummer 4 speelt in het hoofdtoernooi van de Europa League.

Twente leek tegen Almere een gemakkelijke avond te gaan hebben, nadat Mathias Kjølø al in de 10e minuut de score had geopend. Een minuut na een poging van Sem Steijn van afstand, schoot de Noor van nog verder weg wel raak. Het was pas zijn eerste treffer in 51 Eredivisieduels.

Hoogtepunt

Het doelpunt was echter het enige hoogtepunt in de matige eerste helft. Twente kwam zelden door de goed georganiseerde defensie van Almere heen, terwijl de aanvallen van de bezoekers stokten in de buurt van het strafschopgebied.

Twente kwam na rust beter voor de dag. Steijn schoot een vrije trap net naast het doel en Michal Sadilek dwong de teruggekeerde Almere-keeper Nordin Bakker tot een goede redding. Steijn schoot daarna in de 52e minuut de 2-0 binnen. In eerste instantie werd het doelpunt afgekeurd om buitenspel, maar de beelden wezen uit dat de 'assist' van een Almere-speler was gekomen.

Uit het niets maakte Almere het in de 73e minuut weer spannend met een fraaie treffer van Kornelius Hansen, maar Daan Rots besliste tien minuten later het duel.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

56 minuten geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

1 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

1 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

1 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

3 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

5 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

5 uur geleden