Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente loopt in Eredivisie verder uit op Vitesse

FC Twente loopt in Eredivisie verder uit op Vitesse

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente blijft voorlopig de nummer 4 van de Eredivisie. De formatie van trainer Ron Jans verstevigde de positie in de subtop door op eigen veld Vitesse te verslaan, 3-0. Na een rode kaart voor Jacob Rasmussen in de 45e minuut speelden de Arnhemmers de hele tweede helft met een man minder.

Na ruim een kwartier kwam de thuisclub op voorsprong. De Noor Sondre Tronstad werkte de bal wat ongelukkig richting eigen doel, waarna Jesse Bosch van dichtbij het beslissende tikje kon geven.

Vlak voor rust maakte Ricky van Wolfswinkel er 2-0 van tegen zijn oude club, door een strafschop te benutten. Het buitenkansje was toegekend na hands van Rasmussen, die vervolgens meteen mocht vertrekken van scheidsrechter Danny Makkelie. Die situatie was ingeleid door een blunder van doelman Jeroen Houwen bij een uitworp.

Van Wolfswinkel maakte er kort na de hervatting ook 3-0 van. Hij rondde na een pass van Gijs Smal beheerst af, hoewel de Arnhemse verdedigers opnieuw nauwelijks ingrepen.

In de Veste van Enschede waren geen toeschouwers. Onder het motto of niemand of iedereen naar binnen had het bestuur van de Enschedese club in overleg met supporters en sponsoren besloten de poorten dicht te houden.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

6 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden