FC Twente licht optie in contract Oosterwolde
ENSCHEDE (ANP) - Voetballer Jayden Oosterwolde heeft zijn contract bij FC Twente verlengd. De 20-jarige verdediger heeft nu een verbintenis tot 2024 bij de Enschedese club uit de Eredivisie.
Ongeveer een jaar geleden tekende Oosterwolde een contract tot 2023. Daarin was ook een optie voor nog een seizoen opgenomen. FC Twente besloot nu deze optie te lichten.
De speler zei daar trots op te zijn. "Vorig jaar kwam ik nieuw bij de groep en was mijn doel om zo veel mogelijk minuten te maken. Dat heeft uiteindelijk geleid tot een basisplek. Ik wil een stabiele speler worden en elke wedstrijd stappen zetten."
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
20 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
1 dag geleden