FC Twente legt transfervrije Misidjan vast
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Virgil Misidjan gecontracteerd. De 27-jarige aanvaller was transfervrij. Afgelopen seizoen kwam Misidjan uit voor PEC Zwolle en 1. FC Nürnberg.
"Dat ik hier straks in de volle Grolsch Veste kan spelen, met de sfeer van de supporters, daar kan ik me echt op verheugen", aldus Misidjan. "Na een gesprek met Jan Streuer en Ron Jans was mijn gevoel direct goed. Na een moeilijke periode heb ik me afgelopen maanden bij PEC weer kunnen laten zien en die lijn wil ik bij FC Twente doortrekken."
Misidjan werd afgelopen half jaar door Nürnberg verhuurd aan PEC. Voor zijn periode in Duitsland speelde Misidjan bij Ludogorets, dat hem in 2013 overnam van Willem II.
FC Twente eindigde afgelopen seizoen na een matige tweede seizoenshelft als tiende.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP) - De Algerijnse sterspeler Riyad Mahrez stopt als international. Algerije werd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag uitgeschakeld op het WK voetbal na een nederlaag tegen Zwitserland (0-2). "Dit was mijn laatste wedstrijd voor Algerije", zei de aanvoerder.
8 minuten geledenARLINGTON (ANP/AFP) - Het is nog onzeker of sterspeler Mohamed Salah van Egypte vrijdagavond aan de aftrap staat voor de wedstrijd in de zestiende finales van het WK voetbal tegen Australië. De 34-jarige aanvaller werd afgelopen weekend tijdens het laatste groepsduel met Iran (1-1) gewisseld met een hamstringprobleem.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - De Duitse bondscoach Julian Nagelsmann (38) stapt op. Dat melden verschillende Duitse media waaronder Sky Sport en Bild Zeitung op vrijdag. Het vertrek van Nagelsmann komt niet als verrassing, al had hij zelf aanvankelijk aangegeven tot en met het EK van 2028 te willen aanblijven. Duitsland werd in de zestiende finale van het WK voetbal na strafschoppen uitgeschakeld door Paraguay.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Zwitserland staat in de achtste finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Murat Yakin bereikte de laatste zestien in de nacht van donderdag op vrijdag door Algerije in Vancouver met 2-0 te verslaan. De Zwitsers spelen in de strijd om een plaats in de kwartfinales eveneens in BC Place Vancouver tegen de winnaar van het duel tussen Colombia en Ghana.
3 uur geledenTORONTO (ANP) - Het Kroatische doelpunt dat Joško Gvardiol in de 13e minuut van de blessuretijd maakte tegen Portugal is afgekeurd op basis van informatie van een chip in de bal. Dat heeft de FIFA in de nacht van donderdag op vrijdag via X bekendgemaakt. Volgens de FIFA kon door de zogenoemde Connected Ball Technology worden vastgesteld dat de Kroatische international Igor Matanović in aanloop naar het doelpunt de bal raakte en er daardoor sprake was van buitenspel van Mario Pašalić.
4 uur geledenTORONTO (ANP) - Portugal speelt in de achtste finales van het WK tegen Spanje. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won in de nacht van donderdag op vrijdag in Toronto met 2-1 van Kroatië. Het winnende doelpunt van Gonçalo Ramos viel in de 95e minuut. De Kroatische gelijkmaker van Joško Gvardiol werd in de 13e minuut van de blessuretijd afgekeurd wegens buitenspel.
5 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.
11 uur geleden